Yaman Gezgin'i arıyorum...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

tarifaradyo.com msnleri

+15
demobilir
aramok
oldudabitti
jectra
Scream_
Guarder
Selenia
betl
diloo
microice39
Yaman Gezgin
lamia
tte
alexia
spyhell
19 posters

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

tarifaradyo.com msnleri - Sayfa 2 Empty Geri: tarifaradyo.com msnleri

Mesaj  trelos Salı Haz. 17, 2008 6:34 pm

arkadaslar ben butun radyolari ekledim benden eklememi istenilen radyo 25ti.su anda bende 20 ve 24. radyolar acik konusuom konusuom hep ayni
yaman yaziom cok merakli adam yahu dio
oondan sonra ne diyeyim ki ona baska bisi desin papagan gibi ayni seyleri soyluyor silent

trelos
Misafir

Mesaj  k3n4n Perş. Haz. 19, 2008 1:39 pm

trelos demiş ki:arkadaslar ben butun radyolari ekledim benden eklememi istenilen radyo 25ti.su anda bende 20 ve 24. radyolar acik konusuom konusuom hep ayni
oondan sonra ne diyeyim ki ona baska bisi desin papagan gibi ayni seyleri soyluyor silent

sen25 olanı msn den silip tekrar ekle olmazsa birdaha dene. SOnra forumu iyice kurcala ilk olarak merhaba ile başla gerisi gelir.Herşey sizin için hazır zaten forumda yerliyerince takip et papağan oyununa kadar yolu var. Razz

k3n4n

Mesaj  BİLGE Perş. Haz. 19, 2008 1:48 pm

k3n4n demiş ki:
trelos demiş ki:arkadaslar ben butun radyolari ekledim benden eklememi istenilen radyo 25ti.su anda bende 20 ve 24. radyolar acik konusuom konusuom hep ayni

sen25 olanı msn den silip tekrar ekle olmazsa birdaha dene. SOnra forumu iyice kurcala ilk olarak merhaba ile başla gerisi gelir.Herşey sizin için hazır zaten forumda yerliyerince takip et papağan oyununa kadar yolu var. Razz

Razz

way waayyy..3o lara gelmiş...benim 17 miyid neydiii..
BİLGE
BİLGE

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

- Similar topics