Yaman Gezgin'i arıyorum...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[ BütüN BöLüMLeR FuLL ÇöZüM ] [ ViDeoLu aNLaTım ]

+21
crimeangel
aycaok
y_u_s_u_f
ronaldwatson
Atx
RABİŞ
BASCAVUS
cengaver06
fenerbahche
microice39
kaptanboro
hernurman
muhtesemikili
demobilir
surengi
midfielder7
mad1tr
oldudabitti
MooNLiGhT
ekinoksah
|Reallove
25 posters

1 sayfadaki 3 sayfası 1, 2, 3  Sonraki

Videolar Kalsın mı ?

[ BütüN BöLüMLeR FuLL ÇöZüM ] [ ViDeoLu aNLaTım ] Vote_lcap63%[ BütüN BöLüMLeR FuLL ÇöZüM ] [ ViDeoLu aNLaTım ] Vote_rcap 63% 
[ 93 ]
[ BütüN BöLüMLeR FuLL ÇöZüM ] [ ViDeoLu aNLaTım ] Vote_lcap20%[ BütüN BöLüMLeR FuLL ÇöZüM ] [ ViDeoLu aNLaTım ] Vote_rcap 20% 
[ 30 ]
[ BütüN BöLüMLeR FuLL ÇöZüM ] [ ViDeoLu aNLaTım ] Vote_lcap16%[ BütüN BöLüMLeR FuLL ÇöZüM ] [ ViDeoLu aNLaTım ] Vote_rcap 16% 
[ 24 ]

Toplam Oylar : 147

[ BütüN BöLüMLeR FuLL ÇöZüM ] [ ViDeoLu aNLaTım ] Empty [ BütüN BöLüMLeR FuLL ÇöZüM ] [ ViDeoLu aNLaTım ]

Mesaj  |Reallove Ptsi Haz. 02, 2008 9:46 am

Evet Arkadaşlar Yanlış Duymadınız Yeni Başlayan Arkadaşlarımız İçin Videolu Anlatım Hazırladım. Bölümleri Teker Teker Hazırlıyorum Büyük Bir İhtimal Akşama Kadar Hepsi Hazır Olmuş Olur Hazırladıklarımı Sırasıyla Buraya Koyacağım. Oyunun Bir Anlamı kalmıyor Böyle Ama Yeni Gelen Arkadaşların Zaten Yaptıkları Başka Birşeyde Yok Yardım İstemekten Başka Yinede Ben Oyundan Zevk Alarak Oynamak Kendim Keşfetmek İstiyorum Diyorsanız Bunları Kullanıp Kullanmamak Size Kalmış Wink

İyi Eğlenceler.
[ Bölüm 1 ] [ Seyir Defterini Açmak ]
Videou İleri-Geri Sarabilir Durdurup Tekrar Oynatabilirsiniz.

[ Bölüm 2 ] [ Malta Kuşları ]

[ Bölüm 3 ] [ Şamandıralar ]

Bugünlük Bu Kadar Arkadaşlar Artık Gözlerimi Açamaz Hale Geldim Gece Gelip Geri Kalanları Tamamlarım. Ben Yokken Güncelleme Gelirse Keserim Bu Yamanı Ben Smile Yaman Okuyosan Eğer Very Happy Alınmaca Darılmaca Yok Smile Ben Gelene Kadar Güncellemede Yok Very Happy Anlaştıkmı Very Happy lol! Arrow

En son |Reallove tarafından Ptsi Haz. 02, 2008 2:53 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 10 kere değiştirildi
|Reallove
|Reallove

[ BütüN BöLüMLeR FuLL ÇöZüM ] [ ViDeoLu aNLaTım ] Empty Geri: [ BütüN BöLüMLeR FuLL ÇöZüM ] [ ViDeoLu aNLaTım ]

Mesaj  ekinoksah Ptsi Haz. 02, 2008 9:51 am

Teşekkürler çok güzel olmuş.
ekinoksah
ekinoksah

http://www.medusa.severiz.biz

[ BütüN BöLüMLeR FuLL ÇöZüM ] [ ViDeoLu aNLaTım ] Empty Geri: [ BütüN BöLüMLeR FuLL ÇöZüM ] [ ViDeoLu aNLaTım ]

Mesaj  MooNLiGhT Ptsi Haz. 02, 2008 10:06 am

teşekkürler sorular azalır belki Very Happy
MooNLiGhT
MooNLiGhT

Mesaj  oldudabitti Ptsi Haz. 02, 2008 10:14 am

Teşekkürler iyi yapmışsın.

oldudabitti

Mesaj  mad1tr Ptsi Haz. 02, 2008 11:12 am

Eline saglik gece bununla ugrastin sanirim kimse yoktu bir ara sitede Camtasia ha iyi is cikarmissin Very Happy
mad1tr
mad1tr

Mesaj  MooNLiGhT Ptsi Haz. 02, 2008 11:34 am

mad1tr demiş ki:Eline saglik gece bununla ugrastin sanirim kimse yoktu bir ara sitede Camtasia ha iyi is cikarmissin Very Happy
camtasia msndeki kamera görüntülerini kaydeden programdı dimi hmm seni gidi seni pirat
MooNLiGhT
MooNLiGhT

Mesaj  |Reallove Ptsi Haz. 02, 2008 11:39 am

Camtasia O Evet Ekranı Yada Camerayı Neyse Kaydetmek İçin Kullanıluyor Ama Bunlar Camtasia'a İle Yapılmadı Smile Sağ Üst Köşede Yazıyor BB FlashBack İle Yapıldı Camtasia İle Sadece Kaydedip *swf Formatına Çevirebilirsiniz Ama Düzenleme Yapamazsınız Yapmak İstersenizde O Zaman Adobe Flash Bilmeniz Gerekiyor Very Happy
|Reallove
|Reallove

Mesaj  mad1tr Ptsi Haz. 02, 2008 12:11 pm

|Reallove demiş ki:Camtasia O Evet Ekranı Yada Camerayı Neyse Kaydetmek İçin Kullanıluyor Ama Bunlar Camtasia'a İle Yapılmadı Smile Sağ Üst Köşede Yazıyor BB FlashBack İle Yapıldı Camtasia İle Sadece Kaydedip *swf Formatına Çevirebilirsiniz Ama Düzenleme Yapamazsınız Yapmak İstersenizde O Zaman Adobe Flash Bilmeniz Gerekiyor Very Happy

video deyince birde masanda camtasio simgeside durunca herhalde camtasio ile video seklinde siteye yukledi Video icerigine bakmadim Eger galapagosla ile ilgili video da varsa sole bak hemen bakayim Very Happy Very Happy Very Happy king king
mad1tr
mad1tr

Mesaj  midfielder7 Ptsi Haz. 02, 2008 12:19 pm

reallove sende işin suyunu iyice çıkarmıssın eğer yuruyen tarihte bilgiç hocamızın ne yazdığını okuduysan anlarsın ne demek istediğimi
midfielder7
midfielder7

Mesaj  |Reallove Ptsi Haz. 02, 2008 12:29 pm

Yha Arkadaşım Eminim Öyledir... Sende Ne Bu Videoları Nede Forumda Bulunan Diğer İpuçlarını Kullanmamışsındır... Dişinle Tırnağınla Gelmişsindir Buraya Kadar ... Ben Sadece Yardımcı Oluyor Kullanıp Kullanmamak Arkadaşlara Kalmış Eğer Vicdanen Rahatlarsa Bizim 2 Ayda Geldiğimiz Yere 15 Dk'da Gelmek Onları Rahatsız Etmicekse Beni Hiç Rahatsız Etmez Arkadaşım ... Ayrıca Ne Yazmış Bilgiç Hocamız Kendimle İlişkilendirebileceğim Birşey Bulamadımda Orda ...
|Reallove
|Reallove

Mesaj  surengi Ptsi Haz. 02, 2008 12:33 pm

sen boşver onu emeğine salık artık lüzumsuz soru sormazlar ... Cool
surengi
surengi

Mesaj  |Reallove Ptsi Haz. 02, 2008 12:39 pm

mad1tr demiş ki:
|Reallove demiş ki:Camtasia O Evet Ekranı Yada Camerayı Neyse Kaydetmek İçin Kullanıluyor Ama Bunlar Camtasia'a İle Yapılmadı Smile Sağ Üst Köşede Yazıyor BB FlashBack İle Yapıldı Camtasia İle Sadece Kaydedip *swf Formatına Çevirebilirsiniz Ama Düzenleme Yapamazsınız Yapmak İstersenizde O Zaman Adobe Flash Bilmeniz Gerekiyor Very Happy

video deyince birde masanda camtasio simgeside durunca herhalde camtasio ile video seklinde siteye yukledi Video icerigine bakmadim Eger galapagosla ile ilgili video da varsa sole bak hemen bakayim Very Happy Very Happy Very Happy king king

Falkland Adasıyla İlgili Tanıtım Videosu Koymuştum Şimdi Birde Galapagosla İlgili koyarım Yolumuz Bitene Kadar İzleriz Gittimiz Yer Nasıl Bi Yermiş Bi Bakalım Dimi. Şunların Encode İşi Bitsinde Very Happy Yatıcam Geberdim Artık Very Happy
|Reallove
|Reallove

Mesaj  mad1tr Ptsi Haz. 02, 2008 12:41 pm

|Reallove demiş ki:
mad1tr demiş ki:

Falkland Adasıyla İlgili Tanıtım Videosu Koymuştum Şimdi Birde Galapagosla İlgili koyarım Yolumuz Bitene Kadar İzleriz Gittimiz Yer Nasıl Bi Yermiş Bi Bakalım Dimi. Şunların Encode İşi Bitsinde Very Happy Yatıcam Geberdim Artık Very Happy

Geceden beri ayaktamisin ekinoksah, ile isbolumu yaptiniz sanirim gunduz o gece sen sen askerde nobetten alisiksindir simde gece beklemek koymaz ama sana Very Happy Very Happy king
mad1tr
mad1tr

Mesaj  midfielder7 Ptsi Haz. 02, 2008 12:50 pm

Arkadaşlar tüm olay o ipuçlarını ve bilgileri kendiniz bulmakta zaten, başkalarının bulduklarından faydalandıktan sonra Yaman’ı aramanızın hiçbir anlamı yok. Başlarda yardım almakta sakınca yok ancak bunları kendiniz bulmuyorsanız zaten ilk bulan siz değilsiniz demektir.

Ayrıca Yaman da ben de hatta o geveze Kamil bile hep şuna inanırız: hayat bitmek bilmez bir öğrenme ve araştırmadır. Burada da işin zevkli kısmı araştırmak.

Haydi arkadaşlar ha gayret!

reallove buydu ama neyse isteyen istediğini yapsın yapmış olduğun şey güzel ama bizim ülkede bedavacı arkaadaş çok mesele o
midfielder7
midfielder7

Mesaj  |Reallove Ptsi Haz. 02, 2008 12:51 pm

Askerliğim Biteli 1 Yıl Oldu 2 Kez Nöbet Tuttum Yazıcıydım Ben Very Happy Yazarım Tutmam :d eee Birde Havacı Olduğumu Söylersem Komple Yattığımı Anlamak Zor Olmaz Herhalde SmileSmile

En son |Reallove tarafından Ptsi Haz. 02, 2008 12:56 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
|Reallove
|Reallove

Mesaj  |Reallove Ptsi Haz. 02, 2008 12:55 pm

midfielder7 demiş ki:Arkadaşlar tüm olay o ipuçlarını ve bilgileri kendiniz bulmakta zaten, başkalarının bulduklarından faydalandıktan sonra Yaman’ı aramanızın hiçbir anlamı yok. Başlarda yardım almakta sakınca yok ancak bunları kendiniz bulmuyorsanız zaten ilk bulan siz değilsiniz demektir.

Ayrıca Yaman da ben de hatta o geveze Kamil bile hep şuna inanırız: hayat bitmek bilmez bir öğrenme ve araştırmadır. Burada da işin zevkli kısmı araştırmak.

Haydi arkadaşlar ha gayret!

reallove buydu ama neyse isteyen istediğini yapsın yapmış olduğun şey güzel ama bizim ülkede bedavacı arkaadaş çok mesele o

Arkadaşım Söylediğim Gibi Eğer Gönül Rahatlığı İle Kullanıcaklarsa Benim İçin Hiçbir Sorun Yok... Ama Bize Yöneltilen Sorular Gelen Talepler Hiç Araştırmak İsteyen Kişilerden Gelen Soru ve Talepler Değil Dediğin Gibi Hazıra Duacı Bi Toplumuz . Bende Yardım Etmeye Çalışıyorum Okadar.
|Reallove
|Reallove

Mesaj  mad1tr Ptsi Haz. 02, 2008 1:01 pm

|Reallove demiş ki:Askerliğim Biteli 1 Yıl Oldu 2 Kez Nöbet Tuttum Yazıcıydım Ben Very Happy Yazarım Tutmam :d eee Birde Havacı Olduğumu Söylersem Komple Yattığımı Anlamak Zor Olmaz Herhalde SmileSmile

Bende Tabur yazicisiydim Maaslarini hazirliyordum Sabah 8 aksam 5 mesaiBirde ustune ustluk cavustum Cok guzeldi o gunlerimi hic unutmam Very Happy Very Happy king Very Happy Very Happy king king
mad1tr
mad1tr

Mesaj  |Reallove Ptsi Haz. 02, 2008 3:00 pm

Ama Sırf Şu Yüzden Yardım Etmek İstemiyorum İşte ... Ahh Admin Ahh Nerelerdesin Bi Gelsende Şurda 3-5 Ayar Değiştirsem.

169 Konuyu İnceleyen
16 Cevap ki 6 Sı Benim Zaten Smile

Bu Kadarda Beleşci Olunmaz Be Arkadaşlar İnsan Bi Tşk Eder. Yardım Edelim Die Sabah Akşam Yalvarıyosunuz. Ettiğimiz Zamanda Karşılığını Böylemi Veriyosunuz Yazık Valla ....
|Reallove
|Reallove

Mesaj  demobilir Ptsi Haz. 02, 2008 3:47 pm

ya sorma bi giriyorum yardım et diyorlar cevap yazıyorum daha ben gönderdiğim gibi kayboluyorlar yazmicam bundan sonra kimseye cevap diyorum yine dayanamıyorum teşekkürü geçtim zaten artık
demobilir
demobilir

Mesaj  oldudabitti Ptsi Haz. 02, 2008 3:56 pm

Ben artık yardımlar karşılığında bırakın teşekkürü ,küfür yemediğime şükürediyom. Besle kargayı oysun gözünü misali beğenmeyenler bile oluyor. cheers

oldudabitti

[ BütüN BöLüMLeR FuLL ÇöZüM ] [ ViDeoLu aNLaTım ] Empty süper olmuş

Mesaj  muhtesemikili Ptsi Haz. 02, 2008 4:17 pm

bence bu süper olmuş çom işe yarıyacak eğer galapagos kısmı verilirse :)falkland da kaldık bişey yapmamız gerekiyo heralde Embarassed

muhtesemikili

Mesaj  hernurman Salı Haz. 03, 2008 1:24 am

bence de çok iyi olmuş arkadaşım sonuçta bu oyunu ödüller için değil sadece zevk için oynayan çok kişi var ve bi bölümü geçemediklerinde de baya bi çıldırıyorlardır. onun için çözümlerin yazılması hem de böyle süpersonik Very Happy bir şekilde gösterilmesi çok iyi olacaktır. bu forumda başkalarına yardımcı olmak için kendini harap eden çok kişi var bu yüzden onlarca teşekkürü hak ediyolar buna karşın benim anlamadığım şey "yardımcı olmayalım", "çözümleri yazmayın" vs diyen kişiler. ee bu forumun amacı ne ki birbirine yardımcı olmak fikir alış verişinde bulunmak değil mi? o halde bu forumda ne işin var?? bu site oyunu oynayıp bişeyler kazanmak için; 'yürüyen tarih' 'alagon yat' vb gibi zorunlu bi site değilki Suspect umarım sert olmamıştır, o halde barış sizinle olsun flower

buarada ellerine sağlık arkadaşım kolay gelsin...
hernurman
hernurman

Mesaj  MooNLiGhT Salı Haz. 03, 2008 2:15 pm

yok ben onun için dememiştim programın adı tanıdık geldi arkadaşın biri bu programı msn görüntülerini kaydetmek için kullanıyorda ordan yani elbette o programla olacak şey değil Wink
MooNLiGhT
MooNLiGhT

Mesaj  kaptanboro Salı Haz. 03, 2008 4:31 pm

ama bende bir sorun oluştu ben gemiyi nasıl yöneteceğim önce girdaba sonra gemiye tıkladım ama direk canavara gidiyor help

kaptanboro

Mesaj  hernurman Salı Haz. 03, 2008 4:33 pm

kaptanboro demiş ki:ama bende bir sorun oluştu ben gemiyi nasıl yöneteceğim önce girdaba sonra gemiye tıkladım ama direk canavara gidiyor help

belki okların yönünü yanlış yapmışsındır arkadaşım bi daha kontrol et istiyorsan çünkü okların yönü doğruysa hedefe varmaması için hiç bi sebep yok Smile
hernurman
hernurman

1 sayfadaki 3 sayfası 1, 2, 3  Sonraki

- Similar topics