Yaman Gezgin'i arıyorum...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forumda veya baska bir sitede google aramasi yapmak isteyen arkadaslara

+3
karaofke
engokan
aycaok
7 posters

forumda veya baska bir sitede google aramasi yapmak isteyen arkadaslara Empty forumda veya baska bir sitede google aramasi yapmak isteyen arkadaslara

Mesaj  aycaok Ptsi Haz. 16, 2008 8:01 pm

forumun aramasi cok kisitli sonuclar verebiliyor ya da bulamayabiliyor, ben yine google'i deneyin derim. ozellikle yeni gelen arkadaslara yardimci olabilir. belki bircogunuz biliyorsunuzdur ancak isinize yarayabilir. bunun icin uygun bi baslik bulamadim kararsiz kaldim onerilere acigim baska bi basliga tasiyabiliriz ya da silebiliriz.

google i actiginizda arama kutusuna ilkonce arayacaginiz seyi, sonra site: yazip arayacaginiz siteyi yazin.

mesela yuruyentarih sitesinde "safak" gecen yerleri arayacaksiniz. google a sunu yaziyorsunuz ve ara diyorsunuz:
safak site: www.yuruyentarih.com

bu size yuruyen tarih sitesinde safak kisisinin gectigi yerleri bulur. cikan sonuclarda direk sonuca degil de "onbellek" ya da "cashed" linkine tiklarsaniz o kelimenin gectigi yerleri de sayfa uzerinde isaretler.

mesela bu forumda hala tarifa radyo ile ugrasan arkadaslar "tarifa radyo site: yamaniariyorum.niceboard.org" yazarlarsa bulabilecekleri herseyi bulmus olurlar, ayni seyleri galapagos, pusula, yeti, labirent, fogo vs. icin de deneyebilirsiniz Very Happy kolay gelsin...

aycaok

forumda veya baska bir sitede google aramasi yapmak isteyen arkadaslara Empty kilit

Mesaj  engokan Ptsi Haz. 16, 2008 8:02 pm

KİLİT koyun buna çok gereksiz konu Surprised
engokan
engokan

http://gezi.yetkinforum.com

forumda veya baska bir sitede google aramasi yapmak isteyen arkadaslara Empty Geri: forumda veya baska bir sitede google aramasi yapmak isteyen arkadaslara

Mesaj  karaofke Ptsi Haz. 16, 2008 8:10 pm

engokan demiş ki:KİLİT koyun buna çok gereksiz konu Surprised

bence güzel konu kilide falan gerek yok

karaofke

forumda veya baska bir sitede google aramasi yapmak isteyen arkadaslara Empty Geri: forumda veya baska bir sitede google aramasi yapmak isteyen arkadaslara

Mesaj  crimeangel Ptsi Haz. 16, 2008 8:18 pm

engokan demiş ki:KİLİT koyun buna çok gereksiz konu Surprised

bencede kilitlenmemeli. hatta sabit yapsın modlar bunu. en azından aradım bulamadım diye bahane kalmaz millette.
crimeangel
crimeangel

Mesaj  demobilir Ptsi Haz. 23, 2008 10:58 am

valla gereksiz olduğunu düşünmüyorum bende, bu şekilde arama yapıldığını bilmiyordum ne yalan söyliyim Very Happy
demobilir
demobilir

Mesaj  BİLGE Ptsi Haz. 23, 2008 12:19 pm

demobilir demiş ki:valla gereksiz olduğunu düşünmüyorum bende, bu şekilde arama yapıldığını bilmiyordum ne yalan söyliyim Very Happy

Başarılı bi konu...ama tenezül edip işalaaa bakarlar ve okurlar..

aycaok arkadaşımız boşuna başlık açmaz .)
BİLGE
BİLGE

Mesaj  mimarcik Ptsi Haz. 23, 2008 12:25 pm

bence de kalsın ezberder giriyor herkes azcık arayıp bulunsun yani güzel ben beğendim

mimarcik

- Similar topics