Yaman Gezgin'i arıyorum...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MEZUN MU OLDUM NE!! :d

+14
oldudabitti
yasoon
djveysel
ipek
visal
demobilir
BİLGE
sedefcik
scissorhands
ronaldwatson
midfielder7
BASCAVUS
mad1tr
JaKoBiaNx
18 posters

2 sayfadaki 3 sayfası Önceki  1, 2, 3  Sonraki

MEZUN MU OLDUM NE!! :d - Sayfa 2 Empty Geri: MEZUN MU OLDUM NE!! :d

Mesaj  djveysel Ptsi Haz. 23, 2008 1:25 pm

hayırlı olsun Wink

djveysel

Mesaj  yasoon Ptsi Haz. 23, 2008 1:53 pm

Hayırlı uğurlu + verimli olsun JaKoBiaNx kardeşim.
(Cübbe&kep falam sufer olmuşsun Cool )
yasoon
yasoon

Mesaj  oldudabitti Ptsi Haz. 23, 2008 8:27 pm

hayırlı olsun mezun olmuşsun. Bende 3 yıl önce mezuniyeti tattım, ama asıl zor olan şey şimdi başlayacak.Kolay gelsin.(Bende özledim sabaha kadar sınava çalışacağızz diye batak oynayıp sınava çalışmadan uykusuz olarak okula gitmeyi ve çalışanlara bakıp pis pis sırıtmayı çokkkkkkkk özledim. santa )

oldudabitti

Mesaj  JaKoBiaNx Ptsi Haz. 23, 2008 8:46 pm

BİLGE demiş ki:
JaKoBiaNx demiş ki:
BİLGE demiş ki:...ÇOOKKKK tebrik ederim arkadaşımmm..Alalhım yolunu açık eylesin...

İnşallah sevdiğin mutlu olduğun ve süper mesai arkadaşlarının olacağı bir işin olur.))

bende eskişehirin 2 üniversitesinide bitirdim..hihi...Başka bi aşığım Eskişehireee...Adalarda porsuğa karşı bi keyif kafesi içmeyyi çok ösledimmm..)) SEvincin daim olsun.)

cheers

teşekkür ettim eksik olamayın arkadaşlar....way bilgecim sende mi ESKİŞEHİRDE okudun süpersn!!!aynen sana katılmamak mumkunmu esk harika bir yer!!!iş başvurularını esk için yaptım burayı seviyorum işin düşerse ve ben burda olursam kahve içmeye beklerim bak ona gore Very Happy

tabiki..işalaa..çok sevinirim...hocalarımın yanında kalıcaktım bende.amaa babam izin vermedi...şimdi mali müşavir olacam die istediğm kadar uraşıym.ıı ııh..artı iije zorlaştı..bidee ingilizce gelio staj başlatma sınavında..ıı ııh yok..Ayıptır sölemesi bebekde düşünüoruz bu aralar...şansımı zorlamıycamm..(Böle özel şeleri yazıorum amaa..yanlış anlamayın aile gibi olduğumuzu hissetiriosunuzz)..bi emmur olsam..Özel sektörden kurtulsam..şimdi ona çalışıom..işala sonuç VeRirr..Rüya kent Eskişehireee SevGileRRRr.... cheers
demobilir senin tebrigin içinde tşk ederim umarım dedigin gibi olur Very Happy

inşallah istediklerin olur bu arada çocugun kız mı erkek mı olmasını istersin Very Happy esk dende sana sevgiler hersey gonlunce olsun...
JaKoBiaNx
JaKoBiaNx

Nerden : Antiochia (Seleucia Pieria) ama suanda ESKİŞEHİR deyim :D

http://WWW.KANKUCLUB.COM

Mesaj  JaKoBiaNx Ptsi Haz. 23, 2008 8:48 pm

hakanidea demiş ki:hayırlı olsun mezun olmuşsun. Bende 3 yıl önce mezuniyeti tattım, ama asıl zor olan şey şimdi başlayacak.Kolay gelsin.(Bende özledim sabaha kadar sınava çalışacağızz diye batak oynayıp sınava çalışmadan uykusuz olarak okula gitmeyi ve çalışanlara bakıp pis pis sırıtmayı çokkkkkkkk özledim. santa )

abi ben o şekilde yasamayadım walla kız arkadaşımla 4 yıl birlikteydik ama ne yazık ki hiç bişi yasayamadık ne bir bara gittik ne bir eglence mekanına ne bir cafeye salak salak geçirdim işte derslerle gunleri mi offf yapmasaydım diyorum ama ne diyim bitti artık geç keşkedende hiç zevk almam....
JaKoBiaNx
JaKoBiaNx

Mesaj  oldudabitti Ptsi Haz. 23, 2008 10:37 pm

Bende üniversitede son sene hariç hiç sevgili muhabbeti düşünmedim(kafama tüküreyim neden aşık oldum ki) ama herzaman farklı ortamlara takıldım,dağ tepe gezdim,eğlendim,her haftasonu bir farklı yere gittim,sivil toplum örgütlerinde zaman harcadım,ağaç diktim,diktirdim,okul tamirlimi, deseen yoksa ilkokul bebelerine ders vermemi desem,say say bitmez çok eğlendim çokk. Ama hiç birzaman okulu dert etmedim ve zamanında bitti. Birşeyi ne kadar çok düşünür stres edersek başarımız o kadara düşer.

oldudabitti

Mesaj  JaKoBiaNx Ptsi Haz. 23, 2008 11:42 pm

demobilir demiş ki:en güzeli okulu hiç bitirmemekmiş aslında Smile en büyük derdin finaller oluyor bide bizim gibi memur olursan vay haline allah başka dert vermesin Very Happy inşallah hiç sıkıntı görmezsin o heves kırılınca üzülüyorum ben dokunuyor insana ben göreve başladığımda ik duyduğum şey bu kadar idealist olmayındı üzülmüştüm bi şekilde köreltmeye çalışıyorlar sanki insanı

anlıyorum demobilir ama gerekiyor bence idealistlik!!neyse bakalım burada arkadaşlar farklı fikirlere sahip kimileri kamuda iş bulmak için çabalarken kimileri özel sektorde çalışmak istiyor ve kamudan şikayetçi sizce neden???onlarıda ögrenirsek bence hoş olur...
JaKoBiaNx
JaKoBiaNx

Mesaj  JaKoBiaNx Ptsi Haz. 23, 2008 11:43 pm

visal demiş ki:GOZUN AYDIN JAKOBiANX ,
Tebrik ediyorum.Mezun olacak diger arkadaslari da tabiki...Mezun olan herkese Allah (cc) hayirli kazanc kapilari nasib etsin!

tşk ederim visal kardeşim eksik olma.amin abi amiiinnnn.
JaKoBiaNx
JaKoBiaNx

Mesaj  JaKoBiaNx Ptsi Haz. 23, 2008 11:43 pm

demobilir demiş ki:seni de görmüş olduk bu arada Very Happy

olsun canım ne olacak bilgeninde dedigi gibi ben burayı ailem olarak belledim ve bu yuzden palaşabilecegimi dusundum Very Happy
JaKoBiaNx
JaKoBiaNx

Mesaj  JaKoBiaNx Ptsi Haz. 23, 2008 11:44 pm

ipek demiş ki:
demobilir demiş ki:seni de görmüş olduk bu arada Very Happy
hayırlı olsun darısı başıma Very Happy
amin ipekçim...
JaKoBiaNx
JaKoBiaNx

Mesaj  JaKoBiaNx Ptsi Haz. 23, 2008 11:53 pm

hakanidea demiş ki:Bende üniversitede son sene hariç hiç sevgili muhabbeti düşünmedim(kafama tüküreyim neden aşık oldum ki) ama herzaman farklı ortamlara takıldım,dağ tepe gezdim,eğlendim,her haftasonu bir farklı yere gittim,sivil toplum örgütlerinde zaman harcadım,ağaç diktim,diktirdim,okul tamirlimi, deseen yoksa ilkokul bebelerine ders vermemi desem,say say bitmez çok eğlendim çokk. Ama hiç birzaman okulu dert etmedim ve zamanında bitti. Birşeyi ne kadar çok düşünür stres edersek başarımız o kadara düşer.

aslında durum bende de aynı gibi ben lise den mezun olduktan sonra tatlı mı tatlı bir kız arkadaş yaptım kendime tabi o zamanlar takılmak maksadıyla başlamıştık bu işe ama sonradan da (ki su anda 5. yılımızaşkımız buyudukçe buyudu) ondna bir yanlış gormedim ve ben yapmadım hani genel kanı vardır ya iki tur erkek vardır diye aldatan ve henuz aldatmamış olan unide çok sey yasadım ama aklımın ucundan geçmdi geçmeyecekte inş...işte öle ama ne yazık ki ders konusunu çok dert ettim musade ederseniz onuda anlatayım ben ösym nin yaptıgı her sınavdan nedense feci puanlar alıyorum öss ye çalışırken dersanede ilk 5 içndeydim tabi insan ümit taşıyor istedigi bolumde okuyacak dye ama sınavda olmadı Anadolu üni fizik bolumune kayıt yaptırmak zorunda kaldım... hazırlıktayken bir arkadaş adamım bak öle bir durum var bolumune geçip bolum birincisi olursan okul sana istedigim bolume geçme hakkı veriyor dedi bende o andan sonra kendimi inanılmaz bir şekilde kilitledim bu olaya neticede bir yıl sonra fizik bolumu bölum birincisi olarak ELEKTRIK-ELEKTRONIK MUH bolumune geçiş yaptım...ve ne olsuysa ondan sonra oldu cunku ortalama bizim için çok anlam taşımaktaydı bu yuzden ortalamayı dusurmemeliydim derken hayatımı bu ugurda bir kaç yıl erteledim aşkımı ailemi v.s hatta tatillerimi bile ama nihayetinde olmak isd yerdeyim....tabi bazı arkadaşlar bunu diyebilir arkadaşım degermidi kız arkadaşınla ilgilenmemeye bu guzelim cagında buna kesinlikle hayır derdim suanda ama neticede o zaman yapılması gereken bir tercihti ve ben bu tercihi yaparak digerlerinden vazgeçtim.... işte hayat hikayemin bir kısmı Very Happy dinlediginiz için tşkler...
JaKoBiaNx
JaKoBiaNx

Mesaj  sedefcik Salı Haz. 24, 2008 2:12 am

JaKoBiaNx demiş ki:
hakanidea demiş ki:Bende üniversitede son sene hariç hiç sevgili muhabbeti düşünmedim(kafama tüküreyim neden aşık oldum ki) ama herzaman farklı ortamlara takıldım,dağ tepe gezdim,eğlendim,her haftasonu bir farklı yere gittim,sivil toplum örgütlerinde zaman harcadım,ağaç diktim,diktirdim,okul tamirlimi, deseen yoksa ilkokul bebelerine ders vermemi desem,say say bitmez çok eğlendim çokk. Ama hiç birzaman okulu dert etmedim ve zamanında bitti. Birşeyi ne kadar çok düşünür stres edersek başarımız o kadara düşer.

aslında durum bende de aynı gibi ben lise den mezun olduktan sonra tatlı mı tatlı bir kız arkadaş yaptım kendime tabi o zamanlar takılmak maksadıyla başlamıştık bu işe ama sonradan da (ki su anda 5. yılımızaşkımız buyudukçe buyudu) ondna bir yanlış gormedim ve ben yapmadım hani genel kanı vardır ya iki tur erkek vardır diye aldatan ve henuz aldatmamış olan unide çok sey yasadım ama aklımın ucundan geçmdi geçmeyecekte inş...işte öle ama ne yazık ki ders konusunu çok dert ettim musade ederseniz onuda anlatayım ben ösym nin yaptıgı her sınavdan nedense feci puanlar alıyorum öss ye çalışırken dersanede ilk 5 içndeydim tabi insan ümit taşıyor istedigi bolumde okuyacak dye ama sınavda olmadı Anadolu üni fizik bolumune kayıt yaptırmak zorunda kaldım... hazırlıktayken bir arkadaş adamım bak öle bir durum var bolumune geçip bolum birincisi olursan okul sana istedigim bolume geçme hakkı veriyor dedi bende o andan sonra kendimi inanılmaz bir şekilde kilitledim bu olaya neticede bir yıl sonra fizik bolumu bölum birincisi olarak ELEKTRIK-ELEKTRONIK MUH bolumune geçiş yaptım...ve ne olsuysa ondan sonra oldu cunku ortalama bizim için çok anlam taşımaktaydı bu yuzden ortalamayı dusurmemeliydim derken hayatımı bu ugurda bir kaç yıl erteledim aşkımı ailemi v.s hatta tatillerimi bile ama nihayetinde olmak isd yerdeyim....tabi bazı arkadaşlar bunu diyebilir arkadaşım degermidi kız arkadaşınla ilgilenmemeye bu guzelim cagında buna kesinlikle hayır derdim suanda ama neticede o zaman yapılması gereken bir tercihti ve ben bu tercihi yaparak digerlerinden vazgeçtim.... işte hayat hikayemin bir kısmı Very Happy dinlediginiz için tşkler...
bence en doğrusunu yapmışsın.aileleri tarafından okula diye gönderilen ama ailelerinden uzakta olduğu için gezip tozmayı seçen bir çok genç okulu yarım bırakıyor ve mesleksiz kalıyor.sen bir kaç yıl erteleyerek daha iyi şartlarla yoluna devam edeceksin ama onlar belki bir ömür eksikliğini hissedecek.bundan sonraki hayatında kız arkadaşınla sana mutluluklar.
ben pek kendimden bahsetmedim.30 yaşındayım.10 yaşında oğlum var.senin kepli fotoğrafını görünce ``inşallah bende oğlumu böyle görürüm`` dedim.dersleri çok güzel.hep öyle gitmesini umuyorum.tek endişem ileride arkadaşlarına veya kızlara takılıp derslerini boşlaması.ama sizin gibi düzgün yetişmiş gençleri görmek bana oğlumun geleceği açısından umut veriyor.neyse konu nerden nereye geldi.sizi yetiştiren anne babaların ellerinden öpüyorum.
sedefcik
sedefcik

Mesaj  oldudabitti Salı Haz. 24, 2008 8:20 am

Sedefcik bence oğlunda gezsin tozsun,gönlünce eğlensinyeri geldimi kız derdine düşsün bunlar bence eğitim için engel değil tam tersi bana göre hayatın olmazsa olmazlarıdır. Ama her zaman konu ne olursa olsun,oğlunuza nerde, ne zaman duracağını iyi öğretirseniz bunları dert etmenize gerek kalmayacaktır. Umarım güzel bir eğitim alır ve sizi mutlu eder.

oldudabitti

Mesaj  demobilir Salı Haz. 24, 2008 8:25 am

JaKoBiaNx demiş ki:
demobilir demiş ki:en güzeli okulu hiç bitirmemekmiş aslında Smile en büyük derdin finaller oluyor bide bizim gibi memur olursan vay haline allah başka dert vermesin Very Happy inşallah hiç sıkıntı görmezsin o heves kırılınca üzülüyorum ben dokunuyor insana ben göreve başladığımda ik duyduğum şey bu kadar idealist olmayındı üzülmüştüm bi şekilde köreltmeye çalışıyorlar sanki insanı

anlıyorum demobilir ama gerekiyor bence idealistlik!!neyse bakalım burada arkadaşlar farklı fikirlere sahip kimileri kamuda iş bulmak için çabalarken kimileri özel sektorde çalışmak istiyor ve kamudan şikayetçi sizce neden???onlarıda ögrenirsek bence hoş olur...

bencede idealistlik gerekiyor tabi ki, verimli olmak paylaşmak kadar güzel birşey var mı, ama gel gör ki bizdeki şartlar o kadar zorluyor ki insanı en azından öğretmenlerin çalışma koşulları konusunda böyle, köyde çok zor şartlarda görev yapılıyor okulu bitiriyorsunuz bir hevesle gidiliyor ve şookkk! söylenen şeylerle karşılaşmıyorsunuz okulların ya da çocukların eksikleri olsa sadece eyvallah yaşam koşulları da berbat olunca yol su vb. ister istemez önünüz tıkanıyor. Allah herkesin yardımcısı olsun valla ne diyim eninde sonunda bitiyor tabi sıkıntılı günler sabırlı olmak lazım her zaman, bi kaç sene mutlaka sıkıntı çekiliyor, bayanlar için durum daha kolay tabi eş durumundan daha rahat yerlere geçebiliyorlar Smile
demobilir
demobilir

Mesaj  FoReVeR-LoVe Salı Haz. 24, 2008 8:27 am

tebrikler jakobianxcım hayırlısı olsun hersey gönlünce olması dileğiyle... cheers
FoReVeR-LoVe
FoReVeR-LoVe

http://www.sporx.com

Mesaj  demobilir Salı Haz. 24, 2008 8:30 am

artık bu konuda yorum yapmam lazım

lol! afro lol! afro lol!
demobilir
demobilir

Mesaj  JaKoBiaNx Salı Haz. 24, 2008 11:34 am

FrOvEr - LoVe demiş ki:tebrikler jakobianxcım hayırlısı olsun hersey gönlünce olması dileğiyle... cheers

eyv aga eksik olma!!! Very Happy
JaKoBiaNx
JaKoBiaNx

Mesaj  JaKoBiaNx Salı Haz. 24, 2008 11:39 am

demobilir demiş ki:
JaKoBiaNx demiş ki:

bencede idealistlik gerekiyor tabi ki, verimli olmak paylaşmak kadar güzel birşey var mı, ama gel gör ki bizdeki şartlar o kadar zorluyor ki insanı en azından öğretmenlerin çalışma koşulları konusunda böyle, köyde çok zor şartlarda görev yapılıyor okulu bitiriyorsunuz bir hevesle gidiliyor ve şookkk! söylenen şeylerle karşılaşmıyorsunuz okulların ya da çocukların eksikleri olsa sadece eyvallah yaşam koşulları da berbat olunca yol su vb. ister istemez önünüz tıkanıyor. Allah herkesin yardımcısı olsun valla ne diyim eninde sonunda bitiyor tabi sıkıntılı günler sabırlı olmak lazım her zaman, bi kaç sene mutlaka sıkıntı çekiliyor, bayanlar için durum daha kolay tabi eş durumundan daha rahat yerlere geçebiliyorlar Smile

anlıyorum walla ya ne yapacan ablacım insanlar ne yazık ki ulkemizi batı-dogu diye ayrmıs ve ona gore şartları belirlemiş haksızlık bence ama umarım birileri çıkar ve bu aradaki uçurumu kapatır veya en azından azaltır...ogretmenler falan doktorlar ne yazık ki bu şartları yasıyorlar ama bazılarına hayranım yılmıyolar neticede onlarda insanlarımız onlaında bu hakları var...ben doguda gorev yapmak isterim ve butun kuzenlerim orda orda gordugum en guzel şey ise insanların size inanması ve size eşsiz bir deger vermeleri....umarım br gun heryerde adalet huzur mutluluk olur...
JaKoBiaNx
JaKoBiaNx

Mesaj  BİLGE Salı Haz. 24, 2008 2:56 pm

Ayyysss.ne De SefKi Yumakı olmuş BuraSı Böhlee... Very Happy ..Süp SüpeRss...

Jakabionax...vala kız erkek faretmezzz aslındaaa..alahh hayırlısını versin tüm isteyenleredee.benim küçüklükten beri heepp kızım olacak gibi gelio..Evcilik oynarkende ben hep anne olurdum ve bi kızım olurdu hepp Razz Razz

bilemiorum artık..Raabim nasıl nasip ederse...

Bu arada uzun soluklu ilişki yaşamakk Eskişehirde okuyanların kaderi olsa gereekk... king

Bizde 8 yıldır beraberiz...1,5 senelikde evliyiz..ben Eskişehirde o izmirde,sonra ben geldim, o karabükte okuduu..ben izmirde onu bekledim...sonra askerlik...offf Allahım ne zor günlerdi...Hep km.ler vardıı...İnŞallahh Sizde tez zamanda kavuşursunuz sevdiğinle....Tüm mesafelere inat...Bu iş böle mesafele yürümez dienlere inattt..Yan odada ev arkadaşının sevgilisinle gülüşmelerine tanık olupp ,senin sadece sesinle ve resminle yetinebilmelerine inat.....

Mutluluk sizinle olsun arkadaşım.... cheers

hakannnnnn....Bende çok pis batak oynardım sorma valaaa...Millet finallere çalışıodu harıl harıl...bizz batakdaa.hobaaa.. rendeer

süperdi yaaa...

anılar güzel...Güzelliklerle anmakk daha bi ii edio insanı...

Herşeyin gönlümüzce olmasıı Dileğiyle... lol!

ays çok duygulandım bak şinci..bi ağlayasım filan geldi.. Sad

lol!
BİLGE
BİLGE

Mesaj  berfo C.tesi Haz. 28, 2008 9:28 pm

hayırlı olsun ne diyebilirimki Very Happy
Allah inşallah bizede mezun olmayı nasipler:D

berfo

Mesaj  JaKoBiaNx Paz Haz. 29, 2008 3:05 am

BİLGE demiş ki:Ayyysss.ne De SefKi Yumakı olmuş BuraSı Böhlee... Very Happy ..Süp SüpeRss...

Jakabionax...vala kız erkek faretmezzz aslındaaa..alahh hayırlısını versin tüm isteyenleredee.benim küçüklükten beri heepp kızım olacak gibi gelio..Evcilik oynarkende ben hep anne olurdum ve bi kızım olurdu hepp Razz Razz

bilemiorum artık..Raabim nasıl nasip ederse...

Bu arada uzun soluklu ilişki yaşamakk Eskişehirde okuyanların kaderi olsa gereekk... king

Bizde 8 yıldır beraberiz...1,5 senelikde evliyiz..ben Eskişehirde o izmirde,sonra ben geldim, o karabükte okuduu..ben izmirde onu bekledim...sonra askerlik...offf Allahım ne zor günlerdi...Hep km.ler vardıı...İnŞallahh Sizde tez zamanda kavuşursunuz sevdiğinle....Tüm mesafelere inat...Bu iş böle mesafele yürümez dienlere inattt..Yan odada ev arkadaşının sevgilisinle gülüşmelerine tanık olupp ,senin sadece sesinle ve resminle yetinebilmelerine inat.....

Mutluluk sizinle olsun arkadaşım.... cheers

hakannnnnn....Bende çok pis batak oynardım sorma valaaa...Millet finallere çalışıodu harıl harıl...bizz batakdaa.hobaaa.. rendeer

süperdi yaaa...

anılar güzel...Güzelliklerle anmakk daha bi ii edio insanı...

Herşeyin gönlümüzce olmasıı Dileğiyle... lol!

ays çok duygulandım bak şinci..bi ağlayasım filan geldi.. Sad

lol!

senin gibi tatlı olan yazıların ve duaların için teşekkürler...sizinkide iyiymiş allah sizide mutlu kılsın ve istediginiz çocugu versin (inşallah)..ben bu forumda sizin gibi dostlar kazandım ya dunya yıkılsa umrumda değil ben BENI SEVEN SEVMEYEN BUTUN ARKADAŞLARA BANA BU TURDEN HARIKA ZAMAN GEÇİRME FIRSATI TANIDIGI İÇİN TŞK EDER ELLERİNDEN GOZLERİNDEN ÖPERİM Very Happy...KALIN SAĞLICAKLA...ALLAH HERKESE GONLUNCE VERİR İNŞ....SİZİ SEVİYORUM...
JaKoBiaNx
JaKoBiaNx

Mesaj  demobilir Paz Haz. 29, 2008 9:58 am

biz kocamla lisede tanıştık 96 yılıydı görüşmeye başladık üniversitede yollarımız ayrıldı o çanakkalede ben ankarada okudum ama hiç kopmadık sonra nişan vs. 2005 yılında evlendik 2006 yılında da ikizlerimiz oldu şimdi düşününce nasıl geçti o yıllar diyorum bende, haklısın bilgecim mesafeler anlamsız kalıyor aslında önemli olan saygıyla başlayıp güvenmek ve tabi ki çok sevmek hi hi
demobilir
demobilir

Mesaj  BİLGE Ptsi Haz. 30, 2008 1:16 pm

demobilir demiş ki:biz kocamla lisede tanıştık 96 yılıydı görüşmeye başladık üniversitede yollarımız ayrıldı o çanakkalede ben ankarada okudum ama hiç kopmadık sonra nişan vs. 2005 yılında evlendik 2006 yılında da ikizlerimiz oldu şimdi düşününce nasıl geçti o yıllar diyorum bende, haklısın bilgecim mesafeler anlamsız kalıyor aslında önemli olan saygıyla başlayıp güvenmek ve tabi ki çok sevmek hi hi

ne güzellll...Canım Allahım çocuklarınızı bağışlasınn.....aynen ölee...sevginin açamadığı kapıı ve çekemeyeceği sabır sınırı yok...

bu arada hi hi ler sanada bulaşmış..Mikrop gibim hissettim kendimi....hihihihih rendeer
BİLGE
BİLGE

Mesaj  demobilir Ptsi Haz. 30, 2008 1:38 pm

ben senin sıcak konuşmanı taklit ettim sadece cheers
demobilir
demobilir

Mesaj  BİLGE Ptsi Haz. 30, 2008 3:25 pm

demobilir demiş ki:ben senin sıcak konuşmanı taklit ettim sadece cheers

canımsınnn .SaoL..ay şu bıcırları ısı lol! rassım geldii...
BİLGE
BİLGE

2 sayfadaki 3 sayfası Önceki  1, 2, 3  Sonraki