Yaman Gezgin'i arıyorum...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

arkadaşlar yardımcı olabilirmisiniz

3 posters

arkadaşlar yardımcı olabilirmisiniz Empty arkadaşlar yardımcı olabilirmisiniz

Mesaj  abdusselam er Çarş. Mayıs 14, 2008 1:46 pm

dosyamı aç bolumune giriyorum e-mail adresimle şifremi girdikten sonra bi terslik var diyo dolayısıyla dosyamı göremiyorum malta adasına kadar geldim malta kuşunun ne yediğini de bildim ama ondan sonrası yok çünkü dosyamı açamıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim herkese bol şanslar

abdusselam er

arkadaşlar yardımcı olabilirmisiniz Empty Geri: arkadaşlar yardımcı olabilirmisiniz

Mesaj  ekinoksah Çarş. Mayıs 14, 2008 1:50 pm

abdusselam er demiş ki:dosyamı aç bolumune giriyorum e-mail adresimle şifremi girdikten sonra bi terslik var diyo dolayısıyla dosyamı göremiyorum malta adasına kadar geldim malta kuşunun ne yediğini de bildim ama ondan sonrası yok çünkü dosyamı açamıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim herkese bol şanslar
şifreni "caps lock" açıkken girmemeye dikkat et.Mümkünse önce başka bi yere şifreni yaz sonra kopyalıyıp şifre kısmına yapıştır.
ekinoksah
ekinoksah

http://www.medusa.severiz.biz

arkadaşlar yardımcı olabilirmisiniz Empty yardım

Mesaj  exitmusi C.tesi Haz. 07, 2008 7:12 pm

ya benim de aynı sorunum var bi türlü giremiyorum sürekli bir aksilik çıktı diyor daha önceden sifremi kopyalıyıp yapıstırdığımda oluyodu ama artık öyle de olmuyor bu neden kaynaklanıyor olabilir

exitmusi
Misafir

arkadaşlar yardımcı olabilirmisiniz Empty Geri: arkadaşlar yardımcı olabilirmisiniz

Mesaj  oldudabitti C.tesi Haz. 07, 2008 7:16 pm

o sorun kendi kendine geçiyor boşuna telaş etmeyin

oldudabitti

- Similar topics