Yaman Gezgin'i arıyorum...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

yaş sınırı

5 posters

yaş sınırı Empty Geri: yaş sınırı

Mesaj  Jimmy Neutron Ptsi Haz. 02, 2008 11:40 pm

Olsun varsın ödülleri alamasınlar ama yaman ı bulmaya değer=)
Jimmy Neutron
Jimmy Neutron

Mesaj  cannurbey C.tesi Mayıs 24, 2008 1:15 pm

Yaşasın e-mail adresiyle bir şey yok yani mantıken de normel.. İçim rahatladı saol hakanidea iyiki söyledin. Neyse artık ben sadece forumda soru sorarım o kadar insanların hakkını yememek lazım dime.. Tekrar teşekkürler.
cannurbey
cannurbey

Mesaj  cannurbey C.tesi Mayıs 24, 2008 12:58 pm

aslında ben biraz uzun yazı yazdım kafam karıştı o yüzden aslında benim abi oynuyor (Allah var yukarda bende yardım ediyorum) fakat kayıt olurken benim maili kullandım bir sorun olmaz değil mi? teşekkürler. ben bi şu katılım koşullarına bi daha bakayım ama orada mail hakkında bir şey yazmıyor galiba..
cannurbey
cannurbey

Mesaj  oldudabitti C.tesi Mayıs 24, 2008 12:55 pm

Oyun katılım koşullarında herşey yazılı. Kayıtta ne gözüküyor ise o geçrlidir. 18 yaş altı için üzgünüm.Ama oyun zevkli oynayın bence

oldudabitti

Mesaj  cannurbey C.tesi Mayıs 24, 2008 12:51 pm

Ya merhaba arkadaşlar benim abim oynuyor ama o bu foruma üye olmak istemedi zaten ben onu zorla üye yaptım 18 bilmem nesi yüzünden herhangi bir şey olmaz değilmi yani ben ve abim beraber oynuyoruz onun geçemediği yerleri ben yapıyorum herhangi bir sorun olmaz değilmi arkadaşlar birde abimi zorla üye yaparken (o zamanlar daha ısınmamışdı) kendi mail adresimi vermiştim ama onun dışında profildeki tüm bilgiler onun adına ve de o 19 yaşında diyeceğim o ki şimdi kazansak şayet ki emin değilim Crying or Very sad herhangi bri şey olmaz değil mi? saygılar.. Aslında tam olarak demek istediğim benim mail adresimi kullanıor abim bir şey olmaz değilmi saolun iyi haberlerinizi bekliyorum.. (not: genellikle abim oynuyor ben bakıyor ve araştırmasını yapıyorum bu sitelerden filan.)
cannurbey
cannurbey

Mesaj  ekinoksah Çarş. Mayıs 14, 2008 4:56 pm

serkan demiş ki:Arkadaşlar oyunda yaş sınırı var haberiniz olsun. 18 yaşından küçükseniz oynayıp kazansanız bile hediye alamazsınız.
evet,ben böyle birşey demiştim hiphop07 arkadaşımız karşı çıkmıştı,demek ki benim dediğim doğruymuş. Smile
ekinoksah
ekinoksah

http://www.medusa.severiz.biz

yaş sınırı Empty yaş sınırı

Mesaj  serkan Çarş. Mayıs 14, 2008 4:22 pm

Arkadaşlar oyunda yaş sınırı var haberiniz olsun. 18 yaşından küçükseniz oynayıp kazansanız bile hediye alamazsınız.

serkan
Admin

http://yamaniariyorum.niceboard.biz