Yaman Gezgin'i arıyorum...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Birlikten kuvvet doğar! Oyun bir şekilde devam etsin diyenler el kaldırsın!

+2
necmi
esackes
6 posters

Birlikten kuvvet doğar! Oyun bir şekilde devam etsin diyenler el kaldırsın! Empty Birlikten kuvvet doğar! Oyun bir şekilde devam etsin diyenler el kaldırsın!

Mesaj  esackes Salı Tem. 08, 2008 11:44 am

Evet arkadaşlar, kaliteyi yakalamışken bırakmayalım bence, aylardır internete heyecanla girmemizi, güncelleştirme ve ipucu beklememizi sağlayan bu çalışma devam edebilir. süpriz hediyeler ve ödüllü yarışmalar yapabilirler. hem 41-29 ekibi böyle kaliteli bir çalışma yapabileceğini ispatladı hem de Ülker böyle bir çalışmayı sahiplenebileceğini... şimdi pamukeller maillere Smile
kimo@41-29.com adresine herkes mail atsın, oyun bir şekilde devam etsin diye, süpriz hediyeler, yarışmalar ve türkiyeyi köşe bucak gezebilecek bir gezgin ile heyecanımız hep devam etsin.
"BUNU SAĞLAYABİLECEK TEK BASKI BİZİZ..." bunu unutmayın hem bu topiği canlı tutun hem de mail atmayı unutmayı arkadaşlar. sizin için kendi yazdığım maili yazıyorum aşağıya isteen copy/paste yapsın, yeterki bu eğlencemiz bari bitmesin. nete girerken aynı heyecan ve mutluluğu hep yaşayalım.

Merhaba

Ben Yaman Gezgin Kayboldu oyuncularınızdan biriyim. aylardır yaşadığımız heyecan ve internete girme isteğimiz ne yazıkki oyunla birlikte bitti. Koşulları ve finansörü zorlayarak hem böyle kaliteli bir iş çıkaran ekibinizi, hem de bu oyunu oynayarak sizin başarınızı ispat eden bizleri sürekli kılmak için oyuna bir şekilde devam etmenizi istiyoruz. haftalık yalık yada süpriz hediyeler ile heyecanı arttıran bir oyun ile Yaman Gezgin'in gezmeye devam etmesini canı gönülden istiyoruz. Ülker'in bu küçük finansmanı sağlayacak kadar büyük firma olduğunu düşünüyoruz. Gezdirin Yaman'ı Türkiye'yi gezsin, hem bize bilgiler versin bloglardan profesörlerimiz, hem öğrenip hem eğlenelim.

saygılarımlar.

esackes
esackes

Birlikten kuvvet doğar! Oyun bir şekilde devam etsin diyenler el kaldırsın! Empty Geri: Birlikten kuvvet doğar! Oyun bir şekilde devam etsin diyenler el kaldırsın!

Mesaj  necmi Salı Tem. 08, 2008 11:59 am

mail çok güzel yazı çok güzel ama adres yanlış bu maili 41 29 a değil de direk ülkere gönderilse daha iyi netice alınır kanaatindeyim
necmi
necmi

http://www.canciger-fm.xm.com

Birlikten kuvvet doğar! Oyun bir şekilde devam etsin diyenler el kaldırsın! Empty Geri: Birlikten kuvvet doğar! Oyun bir şekilde devam etsin diyenler el kaldırsın!

Mesaj  esackes Salı Tem. 08, 2008 12:11 pm

ne kadar çok kişi mail gönderirsek, şirket o kadar baskı yapabilir Ülker'e. biz Ülker için ancak kontak kurdukları bu şirket ile değerliyiz şimdilik. Çünkü Ülker oyunun katılım sayısı, kişi geri dönüş gibi bilgileri bu şirketten alıyor. Çok basit bişey yapacağız, yazdığım yazıyı kopyala yapıştır maili gönder. tonlarca saçma sapan mail alıp forward ederken arada bunu da çıkarıverin. bişey kaybetmeyiz ama kazanabiliriz!
esackes
esackes

Mesaj  FoReVeR-LoVe Salı Tem. 08, 2008 12:15 pm

esackes demiş ki:ne kadar çok kişi mail gönderirsek, şirket o kadar baskı yapabilir Ülker'e. biz Ülker için ancak kontak kurdukları bu şirket ile değerliyiz şimdilik. Çünkü Ülker oyunun katılım sayısı, kişi geri dönüş gibi bilgileri bu şirketten alıyor. Çok basit bişey yapacağız, yazdığım yazıyı kopyala yapıştır maili gönder. tonlarca saçma sapan mail alıp forward ederken arada bunu da çıkarıverin. bişey kaybetmeyiz ama kazanabiliriz!
bende bi mail atiyim bari...
FoReVeR-LoVe
FoReVeR-LoVe

http://www.sporx.com

Mesaj  mad1tr Salı Tem. 08, 2008 12:19 pm

FoReVeR-LoVe demiş ki:
esackes demiş ki:ne kadar çok kişi mail gönderirsek, şirket o kadar baskı yapabilir Ülker'e. biz Ülker için ancak kontak kurdukları bu şirket ile değerliyiz şimdilik. Çünkü Ülker oyunun katılım sayısı, kişi geri dönüş gibi bilgileri bu şirketten alıyor. Çok basit bişey yapacağız, yazdığım yazıyı kopyala yapıştır maili gönder. tonlarca saçma sapan mail alıp forward ederken arada bunu da çıkarıverin. bişey kaybetmeyiz ama kazanabiliriz!
bende bi mail atiyim bari...
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! Diyene bak
mad1tr
mad1tr

Mesaj  BASCAVUS Salı Tem. 08, 2008 12:22 pm

bende gönderdim What a Face Konu olarak da "Yaman Gezgin Kaybolmaya devam etsin " diye yazdım,ilgilerini çeksin diye cyclops
BASCAVUS
BASCAVUS

Mesaj  esackes Salı Tem. 08, 2008 12:23 pm

BASCAVUS demiş ki:bende gönderdim What a Face Konu olarak da "Yaman Gezgin Kaybolmaya devam etsin " diye yazdım,ilgilerini çeksin diye cyclops

bu güzelmiş. Smile

ben de konuya : yaman gezgin bitmesin! yazmıştım.
esackes
esackes

Mesaj  mad1tr Salı Tem. 08, 2008 12:24 pm

BASCAVUS demiş ki:bende gönderdim What a Face Konu olarak da "Yaman Gezgin Kaybolmaya devam etsin " diye yazdım,ilgilerini çeksin diye cyclops
Hatta hic bulunmasin Bizde bilgisayar onunde fazla kalmaktan hasta olalim guncelleme bekleyim derken Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
mad1tr
mad1tr

Mesaj  BASCAVUS Salı Tem. 08, 2008 12:27 pm

Razz Razz Razz
BASCAVUS
BASCAVUS

Mesaj  BASCAVUS Salı Tem. 08, 2008 2:38 pm

Güncellemeleri bekleyelim ama bu sefer güncellemenin yapılacağı tarihi versinler,güncelleme olduğu zaman araştırmamıza devam ederiz,beynimiz de sulanmamış olur drunken Smile
BASCAVUS
BASCAVUS

Mesaj  JaKoBiaNx Salı Tem. 08, 2008 2:51 pm

benden ok attım ulkere Very Happy oyunun ilk magduru olsamda Very Happy
JaKoBiaNx
JaKoBiaNx

Nerden : Antiochia (Seleucia Pieria) ama suanda ESKİŞEHİR deyim :D

http://WWW.KANKUCLUB.COM

- Similar topics