Yaman Gezgin'i arıyorum...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hediyeleri alanlar kızılaya bağışlasın hayır gelmez onlardan...

4 posters

hediyeleri alanlar kızılaya bağışlasın hayır gelmez onlardan... Empty hediyeleri alanlar kızılaya bağışlasın hayır gelmez onlardan...

Mesaj  dede2552 Cuma Tem. 11, 2008 10:45 pm

Valla bu hediyelerde bir çok haksızlık hile yamuk haram yapıldıki bunlardan kimseye hayır gelmezözellikle motoru alan arkadaş direk satsın valla kazaya kurban gider

En son dede2552 tarafından Cuma Tem. 11, 2008 11:14 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
dede2552
dede2552

hediyeleri alanlar kızılaya bağışlasın hayır gelmez onlardan... Empty Geri: hediyeleri alanlar kızılaya bağışlasın hayır gelmez onlardan...

Mesaj  kerematalayer Cuma Tem. 11, 2008 10:55 pm

Arkadaşım,siz de haklısınız.Hatta dediğinizi de düşünmeye başladım.Haksızlık size yapıldı herhalde ama siz başka bir topicte söylemiştiniz cevap vereyim,bana kimse torpil yapmadı kimseyle de hediyeyi kırışmayacağım.41-29'u vs.tanımam etmem,oyuna da çok önce başladım.Yaptığım puanı elimle yaptım,13092 kahramanlık puanı bana yardımcı oldu.Burada fazla yazmadım ama çok takip ettim.Son dakikaya kadar ilk 50'de kalmak için lap topa wireless aradım.Artık nerdeyse 42.kalıp hediye sandığı alsaydım da haksız yere laflar yemeseydim diyorum.Ayrıca size de geçmiş olsun.
kerematalayer
kerematalayer

hediyeleri alanlar kızılaya bağışlasın hayır gelmez onlardan... Empty Geri: hediyeleri alanlar kızılaya bağışlasın hayır gelmez onlardan...

Mesaj  dede2552 Cuma Tem. 11, 2008 11:12 pm

kerematalayer demiş ki:Arkadaşım,siz de haklısınız.Hatta dediğinizi de düşünmeye başladım.Haksızlık size yapıldı herhalde ama siz başka bir topicte söylemiştiniz cevap vereyim,bana kimse torpil yapmadı kimseyle de hediyeyi kırışmayacağım.41-29'u vs.tanımam etmem,oyuna da çok önce başladım.Yaptığım puanı elimle yaptım,13092 kahramanlık puanı bana yardımcı oldu.Burada fazla yazmadım ama çok takip ettim.Son dakikaya kadar ilk 50'de kalmak için lap topa wireless aradım.Artık nerdeyse 42.kalıp hediye sandığı alsaydım da haksız yere laflar yemeseydim diyorum.Ayrıca size de geçmiş olsun.
aslında arkadsaşım o kızgınlıkla söyledik size özür dilerim pişman oldum zaten.Ancak 41-29 un ayırma şekli iğrenç eleme yapmayıp insanları yanılttı bende son ana kadar hile yapmadım ve puanım 302800 idi araştırma puanım 10000 fakat baktım gidiyorum bende son gün imece kullandım çünkü 340 lar imkansızdı fakat oyunu en başından beri takip ettim her safayıkendim çözdüm burda hediye kazananlar başkasına oynattıysa hile olmutyomu nasıl tesbit ettiler evet imece hileydi ancak imce kullananları saçmalıkla eleyip tamamen silmekte ne hem bu tesbit yalan yanlış yapılmış tamamen adamlar kafalarına göre
dede2552
dede2552

Mesaj  kerematalayer Cuma Tem. 11, 2008 11:36 pm

dede2552 demiş ki:
kerematalayer demiş ki:Arkadaşım,siz de haklısınız.Hatta dediğinizi de düşünmeye başladım.Haksızlık size yapıldı herhalde ama siz başka bir topicte söylemiştiniz cevap vereyim,bana kimse torpil yapmadı kimseyle de hediyeyi kırışmayacağım.41-29'u vs.tanımam etmem,oyuna da çok önce başladım.Yaptığım puanı elimle yaptım,13092 kahramanlık puanı bana yardımcı oldu.Burada fazla yazmadım ama çok takip ettim.Son dakikaya kadar ilk 50'de kalmak için lap topa wireless aradım.Artık nerdeyse 42.kalıp hediye sandığı alsaydım da haksız yere laflar yemeseydim diyorum.Ayrıca size de geçmiş olsun.
aslında arkadsaşım o kızgınlıkla söyledik size özür dilerim pişman oldum zaten.Ancak 41-29 un ayırma şekli iğrenç eleme yapmayıp insanları yanılttı bende son ana kadar hile yapmadım ve puanım 302800 idi araştırma puanım 10000 fakat baktım gidiyorum bende son gün imece kullandım çünkü 340 lar imkansızdı fakat oyunu en başından beri takip ettim her safayıkendim çözdüm burda hediye kazananlar başkasına oynattıysa hile olmutyomu nasıl tesbit ettiler evet imece hileydi ancak imce kullananları saçmalıkla eleyip tamamen silmekte ne hem bu tesbit yalan yanlış yapılmış tamamen adamlar kafalarına göre

Aslında sizi ve elenen diğer arkadaşları şu anda daha iyi anlıyorum.Siz ilk eleme yapıldığı zaman imece kullananlar elenmediği için bunu yaptınız.Sonuçlar açıklandığında imece kullananlar elenince benim sonucu öğrendimde yaşadığım şaşkınlığı,siz kızgınlıkla birlikte yaşamışsınız.O anki sinirden,kızgınlıktandır tabi ama ben sadece haksız yere laflar yediğim için üzüldüğümü söylemek istedim.
kerematalayer
kerematalayer

Mesaj  mikado Cuma Tem. 11, 2008 11:45 pm

Alemşah'ın blogundaki ilk videoyu seyredin, tepki göstermenin incelikleri hakkında ipuçları var Laughing

Muhatabınız ülker olsun, ne oyun ekibi, ne de başka bir oyuncu

http://www.antifit.com/

ülker'e gerekli tepki ulaşırsa müdahale eder belki
mikado
mikado

Mesaj  mikado C.tesi Tem. 12, 2008 12:01 am

ülkerin iletişim bölümünden yazarsanız mesajın sisteme kaydolması birkaç gün sürüyor

daha önce cevap aldığım adresi vereyim

meryem.doganay@ulker.com.tr
mikado

Mesaj  necmi C.tesi Tem. 12, 2008 12:46 am

mikado demiş ki:ülkerin iletişim bölümünden yazarsanız mesajın sisteme kaydolması birkaç gün sürüyor

daha önce cevap aldığım adresi vereyim

meryem.doganay@ulker.com.tr

ülker hesap sormaz boşuna ümitlenmeyin
ülker öncelikle bu şikayetlere cevap versin bu küçük bir ayrıntı onlar için ( http://www.sikayetvar.com/bc-sikayet_oku-co-Detial-0-1408-0-0.html )

organize tepkiyi şikayetimvar.com a iletebilirsiniz 41? 29! için şikayetimi ben yazdım ve gönderdim bakalım cevap gelecekmi sizlerde şikayetinizi bildirin (seviyeli ve ölçülü bir şekilde )
bu oyunun sonucunu değiştirmez amma yeni projelerde daha dikkatli adım atarlar diye umuyorum

Ben ülkeri protestoya devam ediyorum
necmi
necmi

http://www.canciger-fm.xm.com