Yaman Gezgin'i arıyorum...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SAYIN ALEMŞAH AYIP OLUYO!

3 posters

SAYIN ALEMŞAH AYIP OLUYO! Empty SAYIN ALEMŞAH AYIP OLUYO!

Mesaj  mirkan26 Ptsi Tem. 14, 2008 5:28 pm

mirkan26@mynet.com adresimle katıldığım yarışmada 293910 puan almama rağmen listede görünmüyorum.Onun yerine şefbekir rumuzuyla katıldığım 285 küsur puanlı ismim var.Hiç bir hile işine başvurmadığım halde neden daha yüksek puanlı olan mirkan listede yok.Açıklarsanız sevinirim...
mirkan26
mirkan26

SAYIN ALEMŞAH AYIP OLUYO! Empty Geri: SAYIN ALEMŞAH AYIP OLUYO!

Mesaj  FoReVeR-LoVe Ptsi Tem. 14, 2008 5:34 pm

mirkan26 demiş ki:mirkan26@mynet.com adresimle katıldığım yarışmada 293910 puan almama rağmen listede görünmüyorum.Onun yerine şefbekir rumuzuyla katıldığım 285 küsur puanlı ismim var.Hiç bir hile işine başvurmadığım halde neden daha yüksek puanlı olan mirkan listede yok.Açıklarsanız sevinirim...
çok normal senin diğer nickin o piti piti yöntemi elemeye denk gelmiştir gayet doğal... Laughing Laughing Laughing
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
FoReVeR-LoVe
FoReVeR-LoVe

http://www.sporx.com

SAYIN ALEMŞAH AYIP OLUYO! Empty Geri: SAYIN ALEMŞAH AYIP OLUYO!

Mesaj  mad1tr Ptsi Tem. 14, 2008 7:29 pm

mirkan26 demiş ki:mirkan26@mynet.com adresimle katıldığım yarışmada 293910 puan almama rağmen listede görünmüyorum.Onun yerine şefbekir rumuzuyla katıldığım 285 küsur puanlı ismim var.Hiç bir hile işine başvurmadığım halde neden daha yüksek puanlı olan mirkan listede yok.Açıklarsanız sevinirim...

Bu sikayetini aynisini ulkere yap arkadasim buraya yazip bir sey elde edemezsin
mad1tr
mad1tr

- Similar topics