Yaman Gezgin'i arıyorum...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forum bitmiştir

+5
BASCAVUS
Cem
mad1tr
FoReVeR-LoVe
necmi
9 posters

forum bitmiştir Empty forum bitmiştir

Mesaj  necmi Salı Tem. 15, 2008 7:51 pm

ya ne olursa olsun başlangıç güzeldi sonu berbat etmeseydi yine güzel olacaktı ama tipik bir türk işi sonla noktalandı . keşke daha yakışır bir son seçilseydi
yada keşke bu oyunun reklamını görmeseydim de onca zamanım ziyan olmasaydı.
herkes kendince yorum getirmiş yok imece hile sayılıyomuymuş sayılmıyomuymuş vs. ya o konunun adi bile buyrun size hile Smile) daha bunun tartışması olurmu
ben hile yaptım elenmek yada elenmemek umrumda değil. 41-29 hata yapmıştır. böyle bir oyun sona yakışmadı herkez kendinin ne yaptığını nasıl okadar puan aldığını biliyor. ben biraz saf olduğumdan 4gb ramli İşlemci hızı 2.50 GHz, 6MB L2 cache, 800 MHz FSB 512MB Geforce 8400M ekran kartlı basit bir laptop kullandığımdan elle o puanları yapamadım nasıl puanımı arttırırım millet nasıl bu kadar puan yapıyor derken imece aklıma geldi (ki onu mynette floot atarken kullanıyodum) onu kullanmaya basladım onla bile zar zor 326 bin puan yaptım ama kendime yediremeyip bunun hile olduğunu beyan ettim,
keşke etmeseydim 41-29 bunu gayet güzel birşekilde yer ve otururdu haberi bile olmaz yada uğraşmazdı ama birileri haksız bir şekilde hediyeleri götürürdü (bana kızan kızabilir kendimce doğruyu yaptım ) ama ben dürüstçe oyununuz hileye müsait dedim. 41-29 a yakışan ilave bir oyunla sona gitmekti ama yakışanı yapamadılar.
burda hediyeyi alan kimseye kızmasın sadece kendine şunu sorsun (insanın başkasını kandırması kolaydır ama kendini kandırması imkansızdır ) ben bu hediyeyi hakettim mi
cevabı evetse sussun otursun yok hayır ise bunu da kendiyle paylaşsın.kimseyede bişey demesin.
burda hediyeyi kimin aldığı değil 41-29 un oyunu sonuçlandırmadaki yanlışlığı var. yoksa ahmet olmasa mehmet oda olmasa ali hediyeyi alacaktı.

sonuçta 41-29 kendine yakışanı yapıp sessiz kalmış yuvarlak cümlelerle şikayetleri geçiştirmiş ve noktayı koymuştur. benim tek istediğim bir hatanın yapıldığını 41-29 un kabul etmesi ve oyunun genel gidişine aykırı bir biçimde araştırma puanları önemsizleştirilip basit ve hileye açık bir oyuncukla sona ulaşılmasının hata olduğunun kabul görmesi idi. ama bu olmadı
bence bu yarışmada kaybeden 41-29 olmuştur.
ne diyim son olarak hayırlı işler diliyim 41-29 a
ama insanların saf saf yeni oyunlara ve yeni saçmalıklara alet edilmesinde rahatsızlık duyacağım için her platformda 41-29 un bu başarısızlığını anlatacam ve ülkeri cevapsız kaldıkları için boykot ediyorum

şimdilik son artık pek fazla girmem bu foruma kendinize cici bakın
necmi
necmi

http://www.canciger-fm.xm.com

forum bitmiştir Empty Geri: forum bitmiştir

Mesaj  FoReVeR-LoVe Salı Tem. 15, 2008 8:18 pm

necmi haklı bu forum bitmiştir... hediyelerini alanlara şimdiden hayırlısı olsun inş. güle güle kullansınlar...
güzel arkadaşlıklarımız oldu... kimseyi istiyerek kırmak istememişimdir... hakkınızı helal edin ... benim varsa helal olsun...
bende artık foruma pek uğruyacağımı sanmıyorum...kalın sağlıcakla...hepiniz kendinize iyi bakın...
FoReVeR-LoVe
FoReVeR-LoVe

http://www.sporx.com

Mesaj  mad1tr Salı Tem. 15, 2008 9:01 pm

Veda mesajlari gelmeye baslamis Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy bu 2 ay icinde bir cok kisi tanidim tanidigimada memnum oldum.Forum icinde yeri geldi gerildik yeri geldi cok eglendik Oyunun sonu kotu bitti ama her biten olaydaki gibi bende yalniz ca iyi seyler kaliyor gerisi de cok onemli degil bence Umarim tekrar baska bir oyunda yada forumda herkezle tekrar karsilasiriz Sonucta İyi yada kotu herkezin emegi var bu forumda Kendinize İyi Bakin cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers
mad1tr
mad1tr

Mesaj  Cem Çarş. Tem. 16, 2008 8:41 am

Bi veda konuşması da ben yapim bounce
Yaw necmi abi basit bi laptop dediğin pek çoğumuzun masaüstünden iyi be. kimi kandırıyon Very Happy kimde var 512MB ramli ekran kartı, 6GB ram 6 MB L2 ?
Evet çok iyi dostluklar edindik birbirimizi sevdik saydık beraber oyun oynadık. Herşeyin gibi bunun da bir sonu var. Ödül alan herkesi kutluyorum 41 29 ekibini kınıyorum. Başka bi oyunda vs görüşürsek orda da yardımlaşırız. Herkes kendine iyi baksın. Sevgiler saygılar diliyorum herkese.
Cem
Cem

Mesaj  BASCAVUS C.tesi Tem. 19, 2008 9:40 pm

Bence bu kurulan dostluğun bitmemesi lazım,bilmem katılır mısınız? İsterseniz burdan,isterseniz "tepki olarak" başka bi forumda yazışmalara sürsün.Bu forumu,forum kurmayı bilen arkadaşlar açabilir.Eğer bu samimiyet devam ettirmek isteniyorsa,kuran arkadaş davetiyeli forum yapabilir.Bu forumun kullanıcılarına da davetiye gönderilir.Çünkü geyik sayfasında güzel muhabbetleriniz oldu (pek katılamadım çünkü),özellikle kısır yapmayı öğrenmek hiç ummadığım birşeydi Smile Bilmem katılır mısınız?
BASCAVUS
BASCAVUS

Mesaj  visal Paz Tem. 20, 2008 2:15 am

BASCAVUS demiş ki:Bence bu kurulan dostluğun bitmemesi lazım,bilmem katılır mısınız? İsterseniz burdan,isterseniz "tepki olarak" başka bi forumda yazışmalara sürsün.Bu forumu,forum kurmayı bilen arkadaşlar açabilir.Eğer bu samimiyet devam ettirmek isteniyorsa,kuran arkadaş davetiyeli forum yapabilir.Bu forumun kullanıcılarına da davetiye gönderilir.Çünkü geyik sayfasında güzel muhabbetleriniz oldu (pek katılamadım çünkü),özellikle kısır yapmayı öğrenmek hiç ummadığım birşeydi Smile Bilmem katılır mısınız?

Smile Kisir yapmayi ogrenebildin mi bari? Arkadaslarina yaparsin artik . Smile) Ve anlatirsin ; " Bir zamanlar bir Yaman Gezgin vardi.Onu ararken kisir yapmayi da ogrendim.Allah (cc) ondan razi olsun " ,diye . lol! Ogrenmenin yeri ve zamani yok gorundugu gibi..
visal
visal

Mesaj  JaKoBiaNx Perş. Tem. 24, 2008 3:31 pm

neyse millet iyi kotu zaman geçirip dostluklar edindik...en azından bu bir kazançbenim gozumde hee yeri geldikırıldık darıldık ama özür dilemesinide bildik.bu yuzden benim kırdıgım uzdugum arkadaşlar olmussa affola herkes kendine iyi baksın kalın sağlıcakla hataydan sevgiler saygılar....
JaKoBiaNx
JaKoBiaNx

Nerden : Antiochia (Seleucia Pieria) ama suanda ESKİŞEHİR deyim :D

http://WWW.KANKUCLUB.COM

Mesaj  ipek Perş. Tem. 24, 2008 6:07 pm

JaKoBiaNx demiş ki:neyse millet iyi kotu zaman geçirip dostluklar edindik...en azından bu bir kazançbenim gozumde hee yeri geldikırıldık darıldık ama özür dilemesinide bildik.bu yuzden benim kırdıgım uzdugum arkadaşlar olmussa affola herkes kendine iyi baksın kalın sağlıcakla hataydan sevgiler saygılar....
sonunun bööle bitmesinden dolayı çok üzgünüm.bazı kendini bilmezler yüzünden kaç insan siteyi terketti.bende dahil.arkadaşlar paylaştığımız bunca şey için çok teşekkür ederi.dostçakalın Smile
ipek
ipek

Mesaj  JaKoBiaNx Perş. Tem. 31, 2008 4:47 pm

ipek demiş ki:
JaKoBiaNx demiş ki:neyse millet iyi kotu zaman geçirip dostluklar edindik...en azından bu bir kazançbenim gozumde hee yeri geldikırıldık darıldık ama özür dilemesinide bildik.bu yuzden benim kırdıgım uzdugum arkadaşlar olmussa affola herkes kendine iyi baksın kalın sağlıcakla hataydan sevgiler saygılar....
sonunun bööle bitmesinden dolayı çok üzgünüm.bazı kendini bilmezler yüzünden kaç insan siteyi terketti.bende dahil.arkadaşlar paylaştığımız bunca şey için çok teşekkür ederi.dostçakalın Smile

sende ipekçim iyi bak kendine....
JaKoBiaNx
JaKoBiaNx

Nerden : Antiochia (Seleucia Pieria) ama suanda ESKİŞEHİR deyim :D

http://WWW.KANKUCLUB.COM

Mesaj  ekinoksah Perş. Tem. 31, 2008 7:05 pm

emeği geçen herkese teşekkürler, ben haklarımı koruyorum ve alemşahı kın kın kınıyorum.
ekinoksah
ekinoksah

http://www.medusa.severiz.biz

- Similar topics