Yaman Gezgin'i arıyorum...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ödüller Gelmeye Başladı...

+2
mr.sylaR
hernurman
6 posters

Ödüller Gelmeye Başladı... Empty Ödüller Gelmeye Başladı...

Mesaj  hernurman C.tesi Ağus. 02, 2008 10:35 am

Bugün saat 10:50 itibariyle sürpriz hediye paketi (onların deyimiyle "egzotik cocostar sandığı") elime ulaştı.

İçindekiler:
1- Kaptanın seyir defteri şeklinde bloknot + Kurşun kalem
2- Pusula
3- Dünya haritası
4- Basın bülteni CD'si
5- 2 adet yarışma hakkında bilgilendirme kağıdı (ne diyeceğimi bilemedim yarışma başlamadan gönderilenlerden olmalı)
6- 1 adet hindistan cevizi
7- 1 adet ikili Cocostar (ya ne olacağıdı Very Happy)
hee bide güzel bi sandık Smile

ve bunlar da resimleri

Ödüller Gelmeye Başladı... Cimg4311

Ödüller Gelmeye Başladı... Cimg4312

Ödüller Gelmeye Başladı... Cimg4313

Ödüller Gelmeye Başladı... Cimg4314
hernurman
hernurman

Ödüller Gelmeye Başladı... Empty Geri: Ödüller Gelmeye Başladı...

Mesaj  mr.sylaR C.tesi Ağus. 02, 2008 2:09 pm

hindistan cevizi olayı süpermiş Very Happy
mr.sylaR
mr.sylaR

Mesaj  hernurman C.tesi Ağus. 02, 2008 2:32 pm

mr.sylaR demiş ki:hindistan cevizi olayı süpermiş Very Happy

katılıyorum ayrıca pusula da bozuk hep aynı yönü gösteriyor Very Happy
hernurman
hernurman

Mesaj  FoReVeR-LoVe C.tesi Ağus. 02, 2008 9:14 pm

güle güle kullan ... Very Happy Very Happy Very Happy (içerik süpermiş...) cheers
FoReVeR-LoVe
FoReVeR-LoVe

http://www.sporx.com

Mesaj  hernurman Paz Ağus. 03, 2008 12:00 am

FoReVeR-LoVe demiş ki:güle güle kullan ... Very Happy Very Happy Very Happy (içerik süpermiş...) cheers

sağolasın forever. içerik hakkaten güzel ama belli yarışmanın başında hazırlanmış kazandıktan sonrayla ilgili (yani yarışın sonuyla ilgili) hiç bişey yok hala katıl kazan falan diyo. ama gene de çok güzel bi paket düşünce güzel. buarada pusulayla biraz uğraşıp düzelttim en iyi pusula türünü göndermişler en çok bunun için teşekkür ediyorum Very Happy
hernurman
hernurman

Mesaj  visal Paz Ağus. 03, 2008 12:33 am

Merhabalar,
Nihayet cocostar sandiginin icerigini fotograflarla gorebildik.Hepimiz merak ediyorduk neye benziyor diye.Tesekkurler hernurman.Sandik kazanan arkadaslara afiyet olsun Smile Gule gule kullansinlar. Egzotik hava vermeye calismislar,dogal birakmislar ama sandiklara bir kat vernik atsalarmis daha iyi olurdu kanimca Laughing Aslinda sandiklari ceviz agacindan yapmalari gerekiyordu lol! Koskoca Ulker'e o malzemeden yapilmis sandik yakismadi dogrusu geek
ilk 3 hediyeyi alan arkadaslar da hediyelerini buraya fotograflarlar umarim.
Allah'a (cc) emanet olun.Muhabbetle kalin.
visal
visal

Mesaj  hernurman Ptsi Ağus. 04, 2008 6:45 pm

buarada şunu da paylaşmak isterim bugün akşamüstü "size cocosatardan bi paket vardı geldi mi" diye bir telefon da aldım. Gerçekten çok ilgileniyorlar teşekkür ediyorum Very Happy
hernurman
hernurman

Mesaj  alizebu Salı Ağus. 05, 2008 3:09 pm

selam arkadaşlar uzun süredir izindeydim ,bu yüzden forumu takip edemedim.nihayet banada hediye sandığım geldi.ama içindekiler eksik geldi.Hernurman arkadaşım aydınlatmasaydı ne olacağını bilmeden olana kafi diyecektik belkide.harita pusula ve cd bende çıkmadı.benide telefonla aradılar.bende foruma baktıktan sonra geri aradım ve kutuda eksik olduğunu söyledim.Durumla ilgileneceklerini söylediler sağolsunlar.bakalım bekliyoruz...
alizebu
alizebu

Mesaj  hernurman Salı Ağus. 05, 2008 3:32 pm

alizebu demiş ki:selam arkadaşlar uzun süredir izindeydim ,bu yüzden forumu takip edemedim.nihayet banada hediye sandığım geldi.ama içindekiler eksik geldi.Hernurman arkadaşım aydınlatmasaydı ne olacağını bilmeden olana kafi diyecektik belkide.harita pusula ve cd bende çıkmadı.benide telefonla aradılar.bende foruma baktıktan sonra geri aradım ve kutuda eksik olduğunu söyledim.Durumla ilgileneceklerini söylediler sağolsunlar.bakalım bekliyoruz...

bi bakarsın benimkiler de eksik çıkarmış aslında bundan da fazlası varmış Very Happy
ilgilenecekelrine inanıyorum bayağa yardımcı oluyolardı çünkü...
hernurman
hernurman

Mesaj  oktayel Perş. Ağus. 07, 2008 10:17 am

hernurman demiş ki:
alizebu demiş ki:selam arkadaşlar uzun süredir izindeydim ,bu yüzden forumu takip edemedim.nihayet banada hediye sandığım geldi.ama içindekiler eksik geldi.Hernurman arkadaşım aydınlatmasaydı ne olacağını bilmeden olana kafi diyecektik belkide.harita pusula ve cd bende çıkmadı.benide telefonla aradılar.bende foruma baktıktan sonra geri aradım ve kutuda eksik olduğunu söyledim.Durumla ilgileneceklerini söylediler sağolsunlar.bakalım bekliyoruz...

bi bakarsın benimkiler de eksik çıkarmış aslında bundan da fazlası varmış Very Happy

Banada pazatesi günü getirmişler, evde yoktum tabi. salı günü telefon ettiler henüz alamadığımı söyledim, akşama kargodan aldım. Sandık şirin bi boyutta ama cilalı ve boyalı olsa daha iyi olurdu bencede, Hindistan cevizimi açtım bozulmuş Sad . Ama defter ve pusula gerçekten güzel. Çarşamba günü de tekrar aradılar aldınız mı diye, gerçekten çok ilgileniyorlar, teşekkürler. Bu arada basın bülteni CD si bana da gelmemiş, neyse önemli değil defter ve pusula yeter. Smile
oktayel
oktayel

Mesaj  hernurman Perş. Ağus. 07, 2008 10:21 pm

oktayel demiş ki:
hernurman demiş ki:

Banada pazatesi günü getirmişler, evde yoktum tabi. salı günü telefon ettiler henüz alamadığımı söyledim, akşama kargodan aldım. Sandık şirin bi boyutta ama cilalı ve boyalı olsa daha iyi olurdu bencede, Hindistan cevizimi açtım bozulmuş Sad . Ama defter ve pusula gerçekten güzel. Çarşamba günü de tekrar aradılar aldınız mı diye, gerçekten çok ilgileniyorlar, teşekkürler. Bu arada basın bülteni CD si bana da gelmemiş, neyse önemli değil defter ve pusula yeter. Smile

basın bülteni cd sinnde önemli şeyler yok zaten arkadaşım merak etme hiçbir şey kaybetmedin Very Happy sadece oyunda ve oyunun bloglarında gördüğümüz videolar falan var (yamanın geziye başlangıç videosu falan) yani hepsi zaten daha önce gördüğümüz şeyler...
hernurman
hernurman

- Similar topics