Yaman Gezgin'i arıyorum...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İpoda yetişemeyenler için ağlama duvarı

+10
surengi
hernurman
MooNLiGhT
demobilir
Ajan1,2
|Reallove
aycaok
ekinoksah
edaliz
oldudabitti
14 posters

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

İpoda yetişemeyenler için ağlama duvarı Empty İpoda yetişemeyenler için ağlama duvarı

Mesaj  oldudabitti Cuma Mayıs 30, 2008 12:01 pm

Hergün takip et iki saat toplantı olsun oyunu takip edeme ve o arada ipod dağıtılsın olurmu yaa. banane yaa No No No Sad Sad Sad cheers Kaderimde budamı varmış ipodumu başkasına vermişler....grup yaman84

En son hakanidea tarafından Cuma Mayıs 30, 2008 12:09 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

oldudabitti

İpoda yetişemeyenler için ağlama duvarı Empty Geri: İpoda yetişemeyenler için ağlama duvarı

Mesaj  edaliz Cuma Mayıs 30, 2008 12:06 pm

No No No No ağlama duvarında yerimi alayım bende. pale pale

edaliz

İpoda yetişemeyenler için ağlama duvarı Empty Geri: İpoda yetişemeyenler için ağlama duvarı

Mesaj  ekinoksah Cuma Mayıs 30, 2008 12:16 pm

ya olmaz ki yaaa No Sen git moderatorluk yap, ipucu ara, kaptanla kanka ol, sonra bir ipod bile alama.
ekinoksah
ekinoksah

http://www.medusa.severiz.biz

Mesaj  aycaok Cuma Mayıs 30, 2008 1:25 pm

ah su websense diyorum başka bir şey diyemiyorum, boğazımda düğümlendi hıçkırıklarım:( net başında göz göre göre kaçırmak i-pod u...

aycaok

Mesaj  oldudabitti Cuma Mayıs 30, 2008 1:40 pm

ya maaşıma zam verdiler ve görev süremi uzattılar ama yinede üzüntümü geçmedi Yamannnnn nerdesinn Yamannnn Yamaannn Yamaannnn Sad Sad Sad Sad Sad Sad

oldudabitti

Mesaj  |Reallove Cuma Mayıs 30, 2008 1:40 pm

Arkadaşlar Ağlamak İçin Henüz Erken Kanımca Smile Daha Oyun Bitmedi Durun Bakalım Smile
|Reallove
|Reallove

Mesaj  aycaok Cuma Mayıs 30, 2008 1:48 pm

|Reallove demiş ki:Arkadaşlar Ağlamak İçin Henüz Erken Kanımca Smile Daha Oyun Bitmedi Durun Bakalım Smile

benim için çok geç kanımca. bütün oyunları herkesten sonra yapmak zorundayım, yani en iyi ihtimalle herkesle aynı puanı albilirim ki zaman faktörünü de katarsak baya düşük puanlara sahip oluyorum. yani bişeler kazanıp dereceye girmek için tek bi şansım var o da 1 günde çözülemeyecek dehşet bi bulmaca koymaları ve benim bunu diğerlerinden çok daha kısa sürede çözme ihtimali. böyle bir şey olduğunu sanmıyorum.
bu oyunda maalesef hiç çekiliş de yok, milli piyango kapsamında değil, tamamen puan işi. soruları da herkes hepbirlikte çözdüğüne göre erken kalkan yol alır hesabı erken kayıt olan, erken çözen kazanır. yanılıyor muyum;)

artık tamamen zevk için oynuyorum hediyelerden ümidimi kestim.

aycaok

Mesaj  oldudabitti Cuma Mayıs 30, 2008 1:53 pm

Ya bu hedefimiz değildi ama teselli ikramiyemiz olacaktı. Olmadı olsun can sağlığı dedim ama . iki gözüm iki iki çeşme yanaklarımm ıslanırr bu gidişle deli gönlümm dert çektikçe uslanır Sad Sad Sad

oldudabitti

Mesaj  |Reallove Cuma Mayıs 30, 2008 2:00 pm

aycaok demiş ki:
|Reallove demiş ki:Arkadaşlar Ağlamak İçin Henüz Erken Kanımca Smile Daha Oyun Bitmedi Durun Bakalım Smile

benim için çok geç kanımca. bütün oyunları herkesten sonra yapmak zorundayım, yani en iyi ihtimalle herkesle aynı puanı albilirim ki zaman faktörünü de katarsak baya düşük puanlara sahip oluyorum. yani bişeler kazanıp dereceye girmek için tek bi şansım var o da 1 günde çözülemeyecek dehşet bi bulmaca koymaları ve benim bunu diğerlerinden çok daha kısa sürede çözme ihtimali. böyle bir şey olduğunu sanmıyorum.
bu oyunda maalesef hiç çekiliş de yok, milli piyango kapsamında değil, tamamen puan işi. soruları da herkes hepbirlikte çözdüğüne göre erken kalkan yol alır hesabı erken kayıt olan, erken çözen kazanır. yanılıyor muyum;)

Bi Yerde Haklısın Tamam Ama En Son Oyun Olan Barracuda da Hediye Kazananlar Güncellemenin Ne Zaman Yapılacağını Bilmiyolardı Şansa Eseri Açtılar Güncelleme Gelmiş Oynadılar Kazandılar Bakarsın Senin Online Olduğun Saatlerde Yeni Bi Güncelleme Gelir Sana Rastlar Sen Kazanırsın Wink Şans İşi Birazda ...
|Reallove
|Reallove

Mesaj  oldudabitti Cuma Mayıs 30, 2008 2:13 pm

Aycaok bence milli piyango ve çekiliş konusunda yanılıyorsun bunun için katılım ve yarışma kurallarını okumanı tavsiye ederim. Umut fakirin ekmeği ye ye nereye kadar Sad Sad Sad

oldudabitti

Mesaj  aycaok Cuma Mayıs 30, 2008 3:08 pm

|Reallove demiş ki:
aycaok demiş ki:

Bi Yerde Haklısın Tamam Ama En Son Oyun Olan Barracuda da Hediye Kazananlar Güncellemenin Ne Zaman Yapılacağını Bilmiyolardı Şansa Eseri Açtılar Güncelleme Gelmiş Oynadılar Kazandılar Bakarsın Senin Online Olduğun Saatlerde Yeni Bi Güncelleme Gelir Sana Rastlar Sen Kazanırsın Wink Şans İşi Birazda ...

zaten oyunun sistemi gayet iyi, benim sorunum güncellemenin ne zaman olduğunu bilmemek değil, internet başında olduğum 9 saat boyunca yamangezginkayboldu.com sitesine girememek (websense yüzünden) yan sitelere girebiliyorum, mesela pusula sayfasına girebiliyorum ama livechat e giremiyorum, deftere giremiyorum, flash oyunlar çalışmıyor. hediyeleri kaçırmamın sebebi online olduğum saatlerden çok bunları açamamak. burdan takip ediyorum, şimdi güncelleme olmuş, oyun varmış, i-pod kazandırmış.
tabi açabildiğim saatler var, akşam 2 saatlik bir süre, bu zamana kadar da hiçbir güncellemeyi o saatte yapmadılar:)

milli piyango kapsamına girmemesi konusunda da yanılmıyorum, katılım şartlarından okudum bu maddeyi(yine iş yerinde olmasaydım buraya resmini koyardım ama bilgisayarımızda açılmıyor maalesef). yarışma milli piyango kapsamında değil, bu da çekilişle hiç bir şey vermedikleri için. tamamen hız ve puan ile kazanıyorsunuz.
yani çalışmak yerine dizimi kırıp evde otursaydım şansım olabilirdi, ya da websense'i olmayan bir şirkette çalışsaydım:D

neyse üzülmek kar etmiyor hayat devam ediyor:) oyun eğlenceli sonuçta zevk alıyorum ve oynamaya devam edeceğim:)

aycaok

İpoda yetişemeyenler için ağlama duvarı Empty :-S

Mesaj  Ajan1,2 Cuma Mayıs 30, 2008 7:10 pm

"hakanidea"]Hergün takip et iki saat toplantı olsun oyunu takip edeme ve o arada ipod dağıtılsın olurmu yaa. banane yaa No No No Sad Sad Sad cheers Kaderimde budamı varmış ipodumu başkasına vermişler....grup yaman84[/quote] Crying or Very sad

KATILIYORUM SANA BEKLE BEKLE SONRA.... Crying or Very sad
Ajan1,2
Ajan1,2

Mesaj  oldudabitti Cuma Mayıs 30, 2008 7:36 pm

valla ajancım üzüldüm ama seni yeni gördüm desem yalan olmaz yoksa sende gizli gizli bekleyenlerden misin? Very Happy

oldudabitti

Mesaj  demobilir Cuma Mayıs 30, 2008 7:56 pm

valla hediyeyi unuttuk artık, sürekli bilgisayarın başında olamam, sadece zevkine oynuyoruz... Basketball Basketball Basketball
demobilir
demobilir

Mesaj  MooNLiGhT Cuma Mayıs 30, 2008 8:22 pm

sen saatlerce bekle günlerce takip et cok bunal bi hava almaya çık dışarı gerçektende havanı al ovvvvvvv ben ağlamiymde kimler ağlasın No No No
MooNLiGhT
MooNLiGhT

Mesaj  demobilir Cuma Mayıs 30, 2008 8:24 pm

MooNLiGhT demiş ki:sen saatlerce bekle günlerce takip et cok bunal bi hava almaya çık dışarı gerçektende havanı al ovvvvvvv ben ağlamiymde kimler ağlasın No No No
boşveeerrr üzülmeye değmez bu kadar oyuna devam
demobilir
demobilir

Mesaj  hernurman Cuma Mayıs 30, 2008 8:54 pm

yaa sabah 5'e kadar sınava çalışıp, 7'ye kadar bilgisayarın başında oturup, 7:30 gibi okula gidip, 12:30 da finale girip ancak 1 saat önce tekrar yaman'ı aramaya başlayıp da barracuda yarışmasının yapıldığını ve i-pod'ların dağıtıldığını görmek; herşeyi bildiğin sınavda, herşeyi birbirine karıştırıp sabahladığına değmeyip, senin sabah dersi anlattığın arkadaşlarının senden daha iyi bir final geçirmelerinden çok çok daha fazla koyuyor adeta insana Shocked What a Face

Very Happy Very Happy Very Happy

NOT: arkadaşlar bunu başka başlık altında da yazmıştım da ağlama duvarını görememiştim o zaman -yeni mesaj var rengi değişmediğinden- burayı görünce buraya da yazmadan edemedim Very Happy fazlalık olduysa affola I love you
hernurman
hernurman

Mesaj  surengi Cuma Mayıs 30, 2008 10:36 pm

What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face

ben ağlamıcam işte ağlamıcam işte ağlamıcam... What a Face What a Face What a Face

inşaallah ağlıyan arkadaşlar hepimiz ilk elliye gireriz... Cool
surengi
surengi

Mesaj  oldudabitti Cuma Mayıs 30, 2008 10:53 pm

Yamanı buldummu öpmeyeyim de ne edeyim? Moral kalmadı bende, batakta bugün yenemedim arkadaşları kimsem ölmüş gibi üzüldüğümü söylediler. bende yok ölmedi ama bulursam ben öldürecem dedim Smile Olayın ne olduğunu bilseler gülerler halime Sad Sad Sad

oldudabitti

Mesaj  surengi Cuma Mayıs 30, 2008 10:56 pm

hakanidea demiş ki:Yamanı buldummu öpmeyeyim de ne edeyim? Moral kalmadı bende, batakta bugün yenemedim arkadaşları kimsem ölmüş gibi üzüldüğümü söylediler. bende yok ölmedi ama bulursam ben öldürecem dedim Smile Olayın ne olduğunu bilseler gülerler halime Sad Sad Sad

bak sakin ol derin derinnn nefes al ohhhh negüzel... Razz Razz

yamanı bulunca birlikte öldürelimmi... What a Face What a Face What a Face
surengi
surengi

Mesaj  oldudabitti Cuma Mayıs 30, 2008 11:01 pm

Öldürmeyelim bence Smile Yakaladıkmı fotoğraf makinası ile malzemelerini elinden alalım bu sefer biz geziye çıkalım o bizi arasın. Belki bulur. Kamp malzemelerini de tamamladım gibi atv yide aldımmı yaman bizi bulamaz zaten. Artık meraktan içi yana yana ölür anlaşttıkmı santa

oldudabitti

Mesaj  surengi Cuma Mayıs 30, 2008 11:03 pm

hakanidea demiş ki:Öldürmeyelim bence Smile Yakaladıkmı fotoğraf makinası ile malzemelerini elinden alalım bu sefer biz geziye çıkalım o bizi arasın. Belki bulur. Kamp malzemelerini de tamamladım gibi atv yide aldımmı yaman bizi bulamaz zaten. Artık meraktan içi yana yana ölür anlaşttıkmı santa

hmm doğru budaha güzel bir fikir yamanı öldürüp hapisanede çüricemize
yamanı çıldırmak daha iyi olur hem omu bizi pisikopata bağlatcak birazcıkta o bağlansın What a Face What a Face

anlaştıkkkkkkkkkkkkk.... Razz Razz Razz What a Face
surengi
surengi

Mesaj  lamia C.tesi Mayıs 31, 2008 12:02 am

allahım neydi günahım günahım neydi allahım :=( offfffffffff offfffffffffff finale giridik kaçırdık. ofof içime cuk die oturdu.valla
lamia
lamia

Mesaj  demobilir C.tesi Mayıs 31, 2008 4:41 am

üzülmeyin arkadaşlar yola devam edecez başka çare yok koyvermeyin kendinizi napalım şanssızlık işte canımız saolsun artık (gerçi bende görünce önce üzüldüm ama oğlumla vakit geçirdim ondan giremedim, öyle olunca umursamadım tabi, başka bişeyden dolayı giremeseydim bana da dokunurdu)
demobilir
demobilir

Mesaj  ekinoksah C.tesi Mayıs 31, 2008 6:42 am

Arkadaşlar ayrıca 1. olan yaman gezgin ile görüşme şansını yakalıyacak.
ekinoksah
ekinoksah

http://www.medusa.severiz.biz

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

- Similar topics