Yaman Gezgin'i arıyorum...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İpoda yetişemeyenler için ağlama duvarı

+10
surengi
hernurman
MooNLiGhT
demobilir
Ajan1,2
|Reallove
aycaok
ekinoksah
edaliz
oldudabitti
14 posters

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

İpoda yetişemeyenler için ağlama duvarı - Sayfa 2 Empty Geri: İpoda yetişemeyenler için ağlama duvarı

Mesaj  oldudabitti C.tesi Mayıs 31, 2008 7:13 am

Umarım Yaman'a en iyi işkenceyi yapacak ve anlattıklarıyla meraktan çatlatacak eleman birinci olur. Very Happy Yamanlar ölmesin eziyet çeksin Razz Razz

oldudabitti

İpoda yetişemeyenler için ağlama duvarı - Sayfa 2 Empty Geri: İpoda yetişemeyenler için ağlama duvarı

Mesaj  MooNLiGhT C.tesi Mayıs 31, 2008 8:30 am

demobilir demiş ki:
MooNLiGhT demiş ki:sen saatlerce bekle günlerce takip et cok bunal bi hava almaya çık dışarı gerçektende havanı al ovvvvvvv ben ağlamiymde kimler ağlasın No No No
boşveeerrr üzülmeye değmez bu kadar oyuna devam
başka çaremiz yok artık boşverip ilerlemeye bakacağız Rolling Eyes
MooNLiGhT
MooNLiGhT

Mesaj  k3n4n C.tesi Mayıs 31, 2008 3:45 pm

Ben onu daha önce düşünüp söylemiştim..hani güncelleme ben varken gelmez gelmezde,işim çıkar 2 gün nete giremem kopukluk olur, ozaman birileride çıkar malzemeyi götürür..Yanende oldu oluyor olacağıda belli Very Happy Tek umudum puanlamalar inş. puanlama şekli farklıdır diyorum;)

k3n4n

Mesaj  surengi Ptsi Haz. 02, 2008 6:54 pm

inşaallah puanlamalarda biz alırız yüksek puanları... What a Face
surengi
surengi

İpoda yetişemeyenler için ağlama duvarı - Sayfa 2 Empty bencede

Mesaj  engokan Salı Haz. 03, 2008 7:31 pm

bencede çok haklı
engokan
engokan

http://gezi.yetkinforum.com

Mesaj  k3n4n Perş. Haz. 05, 2008 2:30 pm

bazı mesajlardan hissettiğim birşey var bunu yazma gereği duydum arkadaşlar;
Bİlgisayar başında saatlerinizi harcamayın,hiç yapılcak bir işiniz yoksa bile çıkın dışarıda turlayın,arkadaşlarınızı bulun biraz gezin, yakınlarınızı ziyarete gidin, bolbol sohbet ortamlarına girin sosyaliteniz farkında olmadan gidebilir.Ayrıca bitakım hastalıklara kapılabilirsiniz, evinizin balkonu terası bunun için yeterli olmayacaktır.Bilgisayara-internete belli bir süre ayırın onun dışında t.v açın izleyin bişey bulamazsanız dışarı çıkın çıkın çıkın çıkın Smile bu tür hastalıklara yakalanan çok kişi tanıdım. gerçekten hem kendinize hem sizi sevenlere acı vercektir;) İyilik yap denize at halik bilmezse malik bilirya,belki bu sözleri okuyupda okuyan biri kendi kendine düşünüp kulak verir.DIşarıya çıkmak için neden aramayın maksatınız dışarıya çıkmak:) çıkmak için çıkın:) HOşçAKAL'ın GÖzüM..

k3n4n

Mesaj  BASCAVUS Perş. Haz. 05, 2008 3:08 pm

biz dışrda sosyalleşirken,Yaman da sana kalsın dimi ? Yemezler geek lol!
BASCAVUS
BASCAVUS

Mesaj  oldudabitti Perş. Haz. 05, 2008 3:15 pm

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

oldudabitti

Mesaj  MooNLiGhT Perş. Haz. 05, 2008 4:33 pm

hizvolkan demiş ki:biz dışrda sosyalleşirken,Yaman da sana kalsın dimi ? Yemezler geek lol!
aynen yani:D
MooNLiGhT
MooNLiGhT

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

- Similar topics